Автор Тема: Автозаправки у Львові  (Прочитано 23025 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Wolk 2

  • Новичок
  • Не спи за кермом
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #50 : 08 Сентября 2009, 19:18:21 »
balasar Не знаю може в тебе якась інша зборка

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #51 : 08 Сентября 2009, 20:00:01 »
Wolk 2Може, взагалі то Запорізька... а вот в книжці написано 95.
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн Wolk 2

  • Новичок
  • Не спи за кермом
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #52 : 09 Сентября 2009, 15:43:53 »
Wolk 2Може, взагалі то Запорізька... а вот в книжці написано 95.
От бачиш а вмене корейська зборка(машина 2006р.), сфоткаю лючок покажу.

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #53 : 10 Сентября 2009, 16:46:36 »
Хочу почути всі ЗА і ПРОТИ!

« Последнее редактирование: 10 Сентября 2009, 16:53:03 от Lovelas »
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #54 : 10 Сентября 2009, 18:10:29 »
Lovelas

... маркетинговий хід ! ІМХО
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #55 : 11 Сентября 2009, 15:58:38 »
Lovelas PULS не йде або навпаки добре пішов вот рішили і з 92 пошаманити
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #56 : 11 Сентября 2009, 16:43:30 »
Lovelas

... маркетинговий хід ! ІМХО

Який саме Маркетинговий хід?
1. Справді кращий бензин і сподіваються на більші продажі А-92?
2. Вклали гроші в рекламу, але бензин який був такий і залишився. і вони сподіваються більші продажі А-92 за рахунок реклами?
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #57 : 11 Сентября 2009, 16:48:35 »
Який саме Маркетинговий хід?
1. ...
2. Вклали гроші в рекламу, але бензин який був такий і залишився. і вони сподіваються більші продажі А-92 за рахунок реклами?

прямо в точку !  :D
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #58 : 25 Сентября 2009, 10:58:46 »
Бензин А-92 може мати октанове число не більше чим 93,1.І то якщо він вироблений на обладнанні (НПЗ) не старішому чим 2008 р (Євро 3, 4) В наших сервісних книжках чітко вказано 95 і вище.Отже детонаційна стійкість А92 явно нам не  підходить.Це засмолювання поверхні поршнів,клапанів і свічок. Я однозначно  проти використання такого виду палива. 8)
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн DimaR

  • Старожил
    • RDS
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #59 : 25 Сентября 2009, 17:26:08 »
заправляюсь на ОККО А95 ніби нормально, принаймі конкретних зауважень немаю.
І четвер може стати понеділком, якщо в середу добре випити....

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #60 : 26 Сентября 2009, 01:48:58 »
А-92 - октанове число не більше ніж 93,1. А-95- октан 95,0-95,2 максимум. А-95-супер( GFC) октан -від 95,4 до 96,1. Рівень сірки відповідно - А-95"супер"- мінімальний.Чим менший вміст сірки в бензині, тим довший пробіг авто... Робіть висновки.;)
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #61 : 26 Сентября 2009, 20:20:56 »
Чим менший вміст сірки в бензині, тим довший пробіг авто... Робіть висновки.;)
Про це нехай задумується другий власник машини який їздитиме після мене :D
від того чи я буду лити в машину 92,95,і т д ціна при продажі не міняється а кататись на ній до пенсії явно не буду
100 тис і в топку (авторинок)
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #62 : 26 Сентября 2009, 20:29:08 »
Різниця між цими бензинами в 15-20 коп на 1 літрі,але машинка відчутно їде по-іншому.Та й економія на сотні майже в літр.А це на даний час 7,7 грн+комфорт від їзди ))) Вартує?Жадний тратить вдвічі :)
Бачив недавно на "Пластику" одного "економіста" Залив 92-й на якійсь невідомо якій АЗС і приїхав по гарантії (кидало двигуном) )))) в результаті заплатив за промивку і чистку інжектора і форсунок 470 грициків ))) во де економія !!!
« Последнее редактирование: 26 Сентября 2009, 20:33:53 от Андрюха-71 »
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #63 : 26 Сентября 2009, 20:54:55 »
Різниця між цими бензинами в 15-20 коп на 1 літрі,але машинка відчутно їде по-іншому.Та й економія на сотні майже в літр.А це на даний час 7,7 грн+комфорт від їзди ))) Вартує?Жадний тратить вдвічі :)
Бачив недавно на "Пластику" одного "економіста" Залив 92-й на якійсь невідомо якій АЗС і приїхав по гарантії (кидало двигуном) )))) в результаті заплатив за промивку і чистку інжектора і форсунок 470 грициків ))) во де економія !!!



НУ І ВАЛЄРА шо заплатив 470 грициків...  Сказавби шо заправляє А-95.. А де засмічення взлося не знає... тай і все.....

З.І. за 470 грвень... самому можна почистити інжектор і фіг хто докаже шо ти то робив не на сервісі і не по гарантії... Але якшо руки з дупки ростуть тоді і 470грн не жалко :)
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #64 : 26 Сентября 2009, 21:15:10 »
десь згоден десь ні
1.на 92 катаюсь уже 2,5 роки
2.різниці між 92 й 95 моя машина не відчуває ні в динаміці ні в комфорті ні в розході (можливо тому що чіпована) це перевірено пару раз шляхом заправки повного баку 92 потім повного баку 95 (заправляюсь завжди біля себе на ОККО)
3. стосовно невідомих АЗС де бензин дешевший заперечень немає скупий таки платить хоча є багато страшних історій про поганий 95 пульс мустанг і т.д. де присадки валили без дотримання технологій (тут вже зажраний постачальник пального хоче заробити більше)
4. Авео з пеленок йде під 92 бензин й щоб машинка роздуплилась що у неї залитий 95 потрібно стравити фішку яка їй намікає що залитий 95. (це не я придумав)
5. стосовно 470 грициків то кожен сам вирішує за що й скільки платить. Комусь ТО беруть гроші за провірку сцеплення недивлячись що машина на автоматі, або ж беруть гроші за заміну фільтру салону незважаючи на те що лише продули старий компресором, а дехто може поїхати на ту АЗС й йому відшкодують весь ремонт + вернуть гроші за бензин.
6. це не аксіома це лише моє бачення.
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #65 : 26 Сентября 2009, 21:21:06 »
десь згоден десь ні
1.на 92 катаюсь уже 2,5 роки
2.різниці між 92 й 95 моя машина не відчуває ні в динаміці ні в комфорті ні в розході (можливо тому що чіпована) це перевірено пару раз шляхом заправки повного баку 92 потім повного баку 95 (заправляюсь завжди біля себе на ОККО)
3. стосовно невідомих АЗС де бензин дешевший заперечень немає скупий таки платить хоча є багато страшних історій про поганий 95 пульс мустанг і т.д. де присадки валили без дотримання технологій (тут вже зажраний постачальник пального хоче заробити більше)
4. Авео з пеленок йде під 92 бензин й щоб машинка роздуплилась що у неї залитий 95 потрібно стравити фішку яка їй намікає що залитий 95. (це не я придумав)
5. стосовно 470 грициків то кожен сам вирішує за що й скільки платить. Комусь ТО беруть гроші за провірку сцеплення недивлячись що машина на автоматі, або ж беруть гроші за заміну фільтру салону незважаючи на те що лише продули старий компресором, а дехто може поїхати на ту АЗС й йому відшкодують весь ремонт + вернуть гроші за бензин.
6. це не аксіома це лише моє бачення.


Аксіома це те, що в нас нема справжнього А-95! і з тим потрібно змиритися.
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #66 : 26 Сентября 2009, 21:47:29 »
Та які пеленки, який 92-гий. "
Див. "Посібник з експлуатації" Сторінка 192. Технічні характеристики на любий з двигунів. "Октанове число бензину" 95 або вище.Ні про який 92-й ані буквочки... Є у нас правдивий 95-й. Це на "ШЕЛЛ" і на GFC,якщо є поставки бензину з Мозирського НПЗ (Білорусь) -стандарт Євро-4. А от 92-й не дотягує по октану,чий б він не був.
А, і ще, ..ніде в Європі немає такого поняття як бензин А92.В природі.
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #67 : 26 Сентября 2009, 22:04:29 »
да читав я книжку сервісну тоже розумні писали доречі навіть те що Aveo пофігу 92 чи 95 сказав мені гарантійщик на радарі коли забирав машину в целофані. а те що авео може їздити на газу в сервісній по моєму не пише хоча успішно їздить
http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=1930.0 тут думок багато глянь кожному своє як кажуть
авео яка продається у нас й в європі це різні речі
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн vvtalk

  • Пользователь
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #68 : 11 Января 2010, 12:20:47 »
Привіт!!! Хочеться попробувать В-павер на Шелл!!! Хто скаже щось про нього?

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #69 : 16 Января 2010, 12:23:11 »
vvtalk
ненаю за V-Pover/ dntknw От знедавна почав заправляти на WOG 95-й. Там зараз Білоруський (Мозирський НПЗ)
Знаю про цей бензин вже давненько. Досить пристойний.
Ні в якому разі
не заправляй жодного бензину Одеського НПЗ - туфта рідкісна.Ну, про Укрнафту я взагалі не згадую,бо там тільки назва "бензин" ))) Коли йдеш платити ,питай оператора обовязково чий бензин.(виробництово) Ще раз повторюсь Мозирський НПЗ(Білорусь) Румунський Петротел,Польський Орлен-Прибалтійський Можейкю-це досить пристойні виробники палива.от ним і бажано заправлятись.
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #70 : 04 Февраля 2010, 11:14:50 »
Недавно випадково поміняв Pulls-95 на 95-Super від GFS (прибалтійський), не було часу доїжджати до ОККО. Підсвідомо приготувався до гіршої їзди, сам не знаю чому  repa. Ан ні, краще машинка поїхала  beer2. Особливо відчутно це з низів. Та й БК говорить, що бензин останнім часом кращий в баку, навіть незважаючи на останні морози. Ото-би залити СПРАВЖНЬОГО бензину і на злітну смугу!  :D

Оффлайн vvtalk

  • Пользователь
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #71 : 04 Февраля 2010, 11:39:57 »
Привіт!!! Ну незнаю на рахунок Pulls-95,неспорю він хороший але мотор трохи гучніше робить!!! Я заливаю на Лукойл на обїздній і нормально, тихенько !!!

Оффлайн avik

  • Пользователь
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #72 : 30 Марта 2010, 11:51:40 »
От з приводу пульсу, на попередній машині мав проблеми. Після звичайного 95 заливав пульс машина погано заводилася. Особливо на прогрітому двигуні. Прийшлось кинутися того байка. А от тепер під вікнами GFC заправка і від всіх колег чую, що їх 95 дуже хороший. В чому там секрет? Здавалося б, що весь бензин з одних і тих же заводів. Невже просто порядні люди і ніц не бадяжать.

Оффлайн Roy1

  • Старожил
  • Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #73 : 30 Марта 2010, 12:07:33 »
Невже просто порядні люди і ніц не бадяжать.

То тільки перший рік роботи  bravo - далі буде так як і у всіх  ;)

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #74 : 30 Марта 2010, 12:52:07 »
avik Roy1 не знаю, як буде в них з якістю бензину далі, але зараз прибори в мене кажуть, що принаймі 95 Super в них кращий ніж 95 Pulls на ОККО. Най би так і було  :-X


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.