Автор Тема: Суд вернул мой иск назад для подачи по месту жительства  (Прочитано 5035 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Arturik

  • Пользователь
  • AVEчкO
  • Авто: другое
Всем привет! Помогите решить небольшую проблемку...

12 июня был составлен протокол за превышение скорости в Подольском районе, я составил иск в суд на это постановление и подал его по месту нарушения в Подольский районный суд.
5 июля пришел ответ, от Подольского суда, что иск нужно подавать в суд по месту жительства(сам живу в Соломенском районе)


Как теперь подать иск в Соломенский суд, если уже сроки подачи обжалования (10дней) уже прошли? Что надо писать в иске?
Законно ли то, что меня отправил Подольский суд рассматривать мой иск по месту жительства, а не по месту составления протокола?

С ув., спасибо.

_Kolobok_

  • Гость
Вместе с ухвалой подавать по месту жительства.

Оффлайн Arturik

  • Пользователь
  • AVEчкO
  • Авто: другое
а есть какая-то "коза" про продление срока обжалования?

_Kolobok_

  • Гость
Arturik
Почитай в КоАПП о сроках и восстановлении сроков исковой. У меня сейчас доступа к базе нет.

Оффлайн *SAM*

  • Старожил
  • Mazda 6 2.0/Aveo 1.6
Kolobok ни в КоАПе а в КАСУ все прописано - кодекс административного судочинства Украины.

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Arturik
я писал вот так:подавал такой же иск, как и первый, а потом в конце добавлял:

Додатково повідомляю, що даний адміністративний позов подається мною повторно.
24 березня 2010 року мною було подано адміністративний позов, 8 квітня 2010 року ухвалою ******** районного суду позов був залишений без руху для усунення недоліків до 19 квітня 2010р. Проте ухвалу по пошті я не отримував.
28.04.2010 року я отримав поштою ухвалу ********* районного суду від 23 квітня 2010 року, в якій було вказано, що мій позов вважається неподаним.
Тому до 28.04.2010 року мені не було відомо про необхідність усунення недоліків. Копію ухвали про усунення недоліків я отримав 29.04.2010р. в канцелярію ******** районного суду.
Прошу суд поновити строк оскарження постанови у зв’язку з поважними причинами (неотримання мною ухвали від 08 квітня 2010 року про усунення недоліків).

ПРОШУ СУД:

1.    Поновити строк для оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення з поважних причин;
2.   Визнати дії інспектора ДПС Гавриленка С.М. протиправними;

и тд и тп....

_Kolobok_

  • Гость
*SAM*
Точно. Сорри. Никак привыкнуть не могу =-)

Оффлайн Лаба

  • Постоялец
  • Авто: другое
Arturik, правомерно...
КАС Украины:
Стаття 19. Територіальна підсудність адміністративних справ

1. Адміністративні справи вирішуються адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача.

2. Адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача, ....

Стаття 108. Залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви

3. Позовна заява повертається позивачеві, якщо:

6) справа не підсудна цьому адміністративному суду.

необходимо подавать иск с заявой о восстановлении срока...одновременно...заява пишется в произвольной форме...
С гранатой в руке ты король положения...

Оффлайн Arturik

  • Пользователь
  • AVEчкO
  • Авто: другое
ок, спасибо всем


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.