Автор Тема: СТО "чорний список" Івано-Франківської області  (Прочитано 15150 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
УВАГА!

Дана тема створена не для зведення порахунків між собою чи проведення нечесної конкуренції. БУДЬ-ЯКІ ПОВІДОМЛЕННЯ, ЯКІ БУДУТЬ НОСИТИ ВКАЗАНИЙ ВИЩЕ ХАРАКТЕР БУДУТЬ ВИДАЛЯТИСЬ ІЗ ДОПОМОГОЮ АДМІНІСТРАЦІЇ САЙТУ, а до винних осіб будуть застосовуватись санкції, які Адміністрація сайту повважає за адекватні.

Тема створена для зазначення АРГУМЕНТОВАНИХ претензій до СТО та майстрів. Окрім загальної інформації слід обов"зково вказати перелік претензій до роботи майстрів та їх контраргументи.

Рішення довіряти чи не довіряти СТО чи майстрам, із списку зазначеих на цій темі ВИКЛЮЧНА прерогатива кожного Авеовода.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Ітого, перший запис.....

Дуже не сподобалась робота шиномонтажу на вулиці Ребета навпроти гаражного кооперативу № 18 ( поблизу будинку трауру ). Міняв колеса  ( я часто у них перекидував колеса ), по-перше дуже неуважно поставились до того, яке колесо куди поставити, довелось самому переносити і савити біля відповідного місця, а по-друге закручували ковпак пневмопістолетом і тупо зламали всі чотири гайки на ковпаку... і лише після ввічливого зауваження, що це треба робити вручну і що кожна гайка коштує 14 гривень, почали це крутити ключем.... за поломку навіть не вибачились і не скинули за шиномонтаж ні копійки.

Таке враження, що я був явно непотрібним клієнтом і мої сотка із хвостиком їм тиснула кишеню..... особисто я туди більше не поїду ніколи.....

Оффлайн SerogaTV

  • Пользователь
  • Город: Івано-Франківськ
Я там тоже перезувався.....Баланcувальні станки роздовбані.........Такого набалансували......Перебаланс овував на набережній...Я ше почав питатись про центровочні кольца то взагалі чуть не послали.....Кароче бики...

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Я там тоже перезувався.....Баланcувальні станки роздовбані.........Такого набалансували......Перебаланс овував на набережній...Я ше почав питатись про центровочні кольца то взагалі чуть не послали.....Кароче бики...
Було би добре, щоб їх шеф хоч щось читав про свою станцію в неті.... але вже є негативна інфа підтверджена двома авеоводами..... хоча, справєдлівості раді, треба відмітити, що раніше вони працювали якісно..... але таки я більше туди не поїду....

Оффлайн SerogaTV

  • Пользователь
  • Город: Івано-Франківськ
А їх шеф якраз на Авео їздить))))))))))

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Трішки обновлю тему.... Нагадаю всім Авеоводам, що при ремонті на будь якій СТО слід забирати старі деталі... так ви убеспечите, хоч частково, себе від того, що вам не поміняють нічого,а бо поміняють те, що міняти не треба було....
Не буду називати СТО ( немає доказів ), але дуже дивним видається сильна поспішність у викиданні та негайному вивезенні сміття при заміні, де вона була сильно під питанням....
І це не тільки "гаражні" СТО, але й сервісні...

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Ну от свіжий приклад СТО, про співпрацю з якою варто дуууже добре подумати....
Неодноразово чув, що проточку тормозних дисків добре роблять на СТО Хонда ( вона ж Сітроен ) на Ребета. Я особисто там теж проточував на своєму Мітсубісі. З об"єктивного, по моїй машині, тормозні диски знову почали "гуляти" чи то так мені везе, чи то так зробили, не знаю, тому по своїй машині не скажу нічого ( колодки міняв на нові відразу, все як книжка пише ).
Але сьогодня відбулась ситуація по BMW, на якій проточували тормозні диски. На СТО "Беха" заїхала самостійно, все добре було, лиш були невеликі зауваження по тормозному диску.
Забирає власниця машину, а у ній горять кілька лампочок попередження про поломки, гідропідсилювач керма не працює, машина їхати не може. Менеджер, дуже певно великий проФФІйонал, на зауваження власниці машини відповів у руслі, що ви жінка і ніц не розумієте, ми туда не лізли і нічого не робили, вам тепер треба ПЕРЕПРОШИВАТИ комп"ютер машини!!!!!  Мало того, що це сказано було зневажливо, так ще і пробували розводити власницю, щоб їхала і сама собі вирішувала проблеми свої!!! Нахєр така станція, яка замість перевірки що сталось пробує скинути з себе будь яку відповідальність, хоча електрик там є і перевірити що там сталось могли....
Власниця таки домучила машину, все запрацювало, але факт не у тому, що хтось щось зробив, а у ставленні до жінки-водія-клієнта....


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.