Сьогодні в Україні розпочато операцію “Номерний знак”

З 14 травня цього року Державтоінспекція МВС України проводить операцію “Номерний знак”. Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог ч. 5 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Таким чином, інспектори будуть звертати особливу увагу на водіїв, які керують транспортними засобами:
– без номерного знаку або з номерним знаком, що не належить цьому засобу,
– з номерним знаком, закріпленим у невстановленому для цього місці,
– з номерним знаком, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знаку з відстані двадцяти метрів,
– з перевернутим чи неосвітленим номерним знаком.
Відповідно до санкцій ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення на водіїв, які скоїли зазначені порушення, може бути накладено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. За повторне вчинення правопорушення накладається штраф від 255 до 510 гривень або “громадські роботи на строк від 30 до 40 годин з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого”.

14 травня 2009 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України

Обсудить на форуме

4 Комментариев

 1. Warlock says:

  лучше бы они за дорожным покрытием смотрели…
  у них и это есть в обязанностях, но никогда не выполняется.

 2. олег says:

  ко мне вчера пристали тоже с этой акцией.мол у вас номера закрыты пристроем вид фото та видеоапаратури.А у меня они закрыты только стеклом которое защищает номер от комаров.Короче стали тупо розводить,но после того как я начал слегка бурить они сразу отдали права и остановили какого то деда,наверное решили что с него легче будет сбить денешку.

 3. олег says:

  Николаев- Одесса голубой москвич 41 фотографировал двигаясь на встречу .между Нечаяным и Красным. Жду фото.

 4. Jobsic says:

  У моего друга из-за отсутствия номером спереди вообще машину на штраф площадку забрали!!!

Написать комментарий