Автор Тема: КПП и присадка XADO!  (Прочитано 28777 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

vint07

  • Гость
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #50 : 31 Марта 2008, 19:39:32 »
про хадо скажу только положительное. на моем ваз2107 облизало шлицы маслонасоса. давление ноль. для прверки на работающем моторе выкрутил датчик давления тот что в блоке, масло оттуда не потекло. до этого в двигатель залил 2 тюбика хадо. решил проверить, поехал потихоньку домой км 40-50 в час. ехать надо было киллометров 5. доехал. утром на авторынок за запчастью и на роботу. в общем где то 30км проехал без масла. мотор не заклинило. через год мотору делал капиталку, конечно были царапины на вкладышах, элипсность и небольшие задиры в цилиндрах. но это нормально при такой аварийной ситуации. так что хадо нормально, использовать можно. вот что беспокоит то что могут быть подделки от которых ни пользы не вреда, а может быть вред. хадо надо покупать не на рынке а в магазинах адреса которых можно узнать в  каталоге продукции  хадо

Оффлайн virus

  • Модераторы
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #51 : 31 Марта 2008, 20:57:56 »
Ну скажу і я про ХАДО.

Був в мене перед авехою Сенс. Непогана машина (особливо коли її чіпанути). Доречі в їзді комфортніша ніж Авеха (м'якша).
Всім відомо про проблеми з КПП в Сенсах. Мені слава Богу попалась нормальна і передачі включались легко. Хоча перша деколи барахлила а особливо на ходу, коли на неї переходити з другої. Не переймався бо знав що все одно з часом притреться і все будо О.К. Найбільше нервував шум КПП. Просто ж..па! Ну і моторчик на початках брав 10-11л./100 км.
До присадок різного роду відносився (та і зараз теж) досить скептично skaut. На той час (роки 3 тому) про чудо присадку ХАДО почув від таксиста, (теж Сенс) коли їдучи не відчув харакерного шуму КПП. Коли запитав як поборов цю напасть почув відповідь - ХАДО. Але моє скептичне відшення до присадок не давало можливості ними цікавитись.  Мій однокласник, який вже багато років торгує маслами пару років тому почав торгувати продукцією ХАДО. Якось за розмовою вилізла тема шумності КПП Сенса. Він зробив великі очі і запитав: А ти що ніколи не чув про ХАДО!? І додав - до мене за ними черга, особливо Сенсоводів. Бери і не пожалієш. Взяв я 2 тюбико в двигло і 3 тюбико в КПП. Проїздив не напрягаючись близько 250 км. І о чудо - шум пропав !!! З часом десь після 600 км. пропав відсотків на 80%. Передачі стали включатись краще. І бензу стала брати на 2 л. менше. І це факт перевірений на власній шкурі (перепрошую - машині гыгы) skaut. Це вже потім я не раз чув про ХАДО від знайомих, які ганяли машини, і коли з двиглом було шось не то - лили ХАДО (в залежності від поломки бо як виявилось іх є декілька видів для вирішення різних типів проблем, що виникли і агрегатів + є ще профілактичні). Такі я і на Авеху влив - 2 тюба в двигло і 1 балон в АКПП (для АКПП є спеціальна в аерозолі - щоб залити через щуп в коробці). Так що аналізуючи власний досвід даю позитивну характеристику продукту. Ну а використовувати чи ні - нехай кожен вирішує сам для себе :ua:.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Dr.Livsi

  • Забанен навсегда
  • Старожил
  • Ранее тут было написано про мою машину....
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #52 : 31 Марта 2008, 21:25:19 »
Господи! Сколько же надо провести тестов и исследований, чтоб  Вам  было понятно..что все эти присадки  ничем  не помогают...слава богу, что хуже не делают!!!
Ранее тут тоже было что-то написано

Оффлайн virus

  • Модераторы
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #53 : 31 Марта 2008, 21:45:39 »
Господи! Сколько же надо провести тестов и исследований, чтоб  Вам  было понятно..что все эти присадки  ничем  не помогают...слава богу, что хуже не делают!!!
Цікаво - чому ти такий "Фома-неверующий"?
Ну неможна ж небрати до уваги велику масу тих самих Сенсоводів (та й багато ін.), яким присадка дійсно реально помогла! Серед них, до речі, був і я - такий самий "Фома-неверующий". І що саме головне та цікаве - досих пір ним залишаюсь. Але проти фактів не попреш. Особисто я не збираюсь нікого переконувати в тому чи іншому і сперечатись на цю тему. Просто я ділюсь власним досвідом в гілці, яка цій темі присвячена. І таким самим досвідом можуть поділитись ще принаймі троє моїх знайомих, які і до цього часу мають Сенси і таким самим шляхом вилікували хворобу шумів КПП.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Dr.Livsi

  • Забанен навсегда
  • Старожил
  • Ранее тут было написано про мою машину....
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #54 : 31 Марта 2008, 23:18:45 »
Цитировать (выделенное)
Цікаво - чому ти такий "Фома-неверующий"?
Я верю только лабораторным исследованиям и тестам специалистов....а эти исследования доказали, и неоднократно, что все это чисто рекламный трюк, и обещанного в этих присадках нет....если сам не вериш, позаходи на тесты этих присадок и почитай, благо ссылок дофига!!.
Ранее тут тоже было что-то написано

Оффлайн virus

  • Модераторы
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #55 : 01 Апреля 2008, 21:47:52 »
Dr.Livsi
Пост Dr.Livsi про те, що від присадок ХАДО немає ніякої користі, і що це все є лише рекламним трюком заставив мене задуматись чи часом я не дурак !!!???
З одної сторони є тести спеціалістів з висновками про те, що присадки (гелі) ХАДО – , скажем так, фуфло. З іншої сторони я із власного досвіду, підкреслюю із власного! переконався в протилежному!
Щоб ніхто, з осіб, які будуть це читати не сприйняли за рекламу чи щось подібне.
Просто я реально зіткнувся з дилемою : дурак або ні ! Ну а по ходу ще троє моїх друзів, які так само використовували гель ХАДО на Сенсах, і всім він поміг. Пишу лише за тих, про кого знаю точно – поміг!
Звичайно, якщо прочитати всі характеристики і можливості гелів і змазок ХАДО можна дійти висновку, що такі агрегати автомобіля як Двигун (зі всією його начинкою), КПП та ін. можуть працювати без половини запчастин, які успішно замінить ХАДО.  Характеристик гелів і змазок вбачається, що ремонту підлягають вузли і агрегати зі ступенем зносу від 10-80%. Дураку зрозуміло, що це повна фігня, оскільки, наприклад, шестерня без половини зубців ну ніяк не буде нормально працювати і замінити її зможе лише нова шестерня, а не якась присадка з ефектом нарощування тої самої половини зубців. Так само насторожує викладена в рекламному проспекті фраза «…если спустя 100-200 км. пробега улучшение в работе механизма не наступает, наиболее вероятная причина – ошибочная диагностика…». Зрозуміло, що це на випадок, коли станеться «прокол», а з торгової марки як з гуся вода. Ну мол ми не винуваті … Шукайте причину в чому хочете, тільки не в нашій продукції.  Так, я вже писав, що так само недовіряю різного роду присадкам і їх рекламам, і досить скептично відношусь до цих речей, тому, що маркетинг і реклама дуже часто досить вдало роблять свою роботу. І рекламовані товари допомагають лише тим, хто їх продає.
Але ж друже -  Dr.Livsi ! Факти річ ду-у-у-уже вперта. Я не кажу, що мій (ну вже не мій) Сенс почав літати; що завдяки ХАДО появилась така економія що бензин почав виливатись з бака; що машина отримала лишніх …надцять коней; що КПП почала сама переключати передачі; ну і на кінець, що Сенс перетворився на Mazeratti !!! Я не молюсь на ХАДО, а просто пишу правду про те, що дана присадка дійсно майже забрала шум з КПП (таки трохи лишився, і я цього не приховую); що перша передача стала набагато краще включатись; що при однаковій манері їзди машина стала економніша приблизно на 1.5-2 л.  І що майже такі самі результати в моїх трьох друзів – шуму КПП немає і розхід зменшився! Скажеш співпадіння ???!!! Не в трьох людей одразу і не при однакових обставинах. Та й багатьом іншим вона також допомогла і цей факт теж неможна небрати до уваги.
Ти із самого початку цієї гілки негативно висловлюєшся про ХАДО. Проте, повір, якби в тебе був (може і був, але я не знаю – тоді вибач) Сенс з його проблемною КПП і ти попробував ХАДО – я переконаний, що ти б змінив свою думку. Ще раз повторюсь – я не вихваляю ХАДО, просто роблю власні висновки – щось таки в цій присадці є.
Ну і на завершення - друже Dr.Livsi як мені вирішити дилему з якою я стикнувся: дурак я чи ні ???!!! Кому вірити - собі чи іншим ???!!!
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Dr.Livsi

  • Забанен навсегда
  • Старожил
  • Ранее тут было написано про мою машину....
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #56 : 02 Апреля 2008, 16:45:19 »
virus Уважаемый...вот для разминки..прочитай тут  http://www.svong-1.com/index/index.htm потом  эту ссылочку изучи http://www.svong-1.com/er/response.htm

Если еще не понял о присадках...читай далее   http://www.zr.ru/arch46948.html, и вот тебе  результат присадок   http://passat-b5.ru/phpBB2/topic5598.html



А теперь... прошу не флудить...если найдешь лабораторные данные, выкладывай, а если только гаражные мнения, то извини, лучше промолчи!
Ранее тут тоже было что-то написано

Оффлайн lux29

  • Пользователь
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #57 : 07 Апреля 2008, 23:49:17 »
Dr.Livsi
Ув.модератор, а как тогда воспринимать это ; http://suprotec.ru/ и особенно это http://www.zr.ru/articles/55432/ ??? ??? ???

Оффлайн Gang

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Херсон
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #58 : 08 Апреля 2008, 08:44:34 »
Dr.Livsi,lux29 !
Смотрю вы уже на прессу перешли. :)
Я тоже когда-то читал про эти присадки.
http://www.svong-1.com/er/er.htm
http://www.zr.ru/articles/36258/
http://www.zr.ru/articles/49075/
http://www.zr.ru/articles/40804/
Мое ИМХО по этому делу - я не таксист и продам машину раньше  чем она доедет до капиталки (400.000 если мне не изменяет память), чего я её буду мучать этими присадками? ???
« Последнее редактирование: 08 Апреля 2008, 08:46:44 от Gang »

Оффлайн lux29

  • Пользователь
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #59 : 08 Апреля 2008, 09:49:43 »
Gang
Полностью с Вами согласен Генг, это дело сугубо личное, допустим мой свояк на ентот нанопротек согласился у него Калинка, вчера залил, а я понаблюдаю и ежели интересно, то отпишусь, чем усе закончилось. Пробег у него 45 тык. жалуется на шумность двига. Удачи.

Оффлайн Gang

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Херсон
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #60 : 08 Апреля 2008, 15:48:44 »
lux29
Да...Неважно сейчас Жигули делают. ??? Моя 2102 9 лет отъездила после капиталки. Потом мне надоело и я ее "чипанул" с 1.2 на 1.3 и т.д. Шол ей тогда 21-й год. гыгы

Оффлайн virus

  • Модераторы
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #61 : 12 Апреля 2008, 09:16:52 »
lux29

Lux29, навіть не намагайся переконати  Dr-a Livsi поміняти свою "єдиноправильну" думку на рахунок ХАДО.
Саме цікаве в тому, що навіть в тих ссилках, які він надав для мого "просвітлення" (а окремі з них взгалі до ХАДО не мають ніякого відношення) можна побачити висновки тестуючих про мінімальний ефект від використання аналогічних присадок (незважаючи на серйозну критику). А такий авторитетний журнал як "За рулем" в своїх тестах (в яких приймала продукція ХАДО) визнала позитивний ефект від використання присадок такого роду. Єдине, що вони забракували, так це не надто коректну рекламу цього продукту.
Ну а остання ссилка - це взагалі як каже Dr.Livsi "гаражное мнение" (за яке мене чомусь зробив зауваження, а сам дав ссилку!!!???) - чудак невідомо що залив в двигун своєї машини з відповідними наслідками. Причому що саме так і не встановили. І не факт, що взагалі присадка, тим більше ХАДО. Мало того, навіть не бере до уваги (+ не поважає) власний досвід інших. Так що ........
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Dr.Livsi

  • Забанен навсегда
  • Старожил
  • Ранее тут было написано про мою машину....
Re: КПП и присадка XADO!
« Ответ #62 : 12 Апреля 2008, 12:31:59 »
Цитировать (выделенное)
А такий авторитетний журнал як "За рулем" в своїх тестах (в яких приймала продукція ХАДО) визнала позитивний ефект від використання присадок такого роду. Єдине, що вони забракували, так це не надто коректну рекламу цього продукту.

Только про позитивный результат не надо говорить...вернее читайте тогда внимательнее....там сказано
Цитировать (выделенное)
Результаты позволяют сделать вывод об отсутствии отрицательного действия КС «Супротек» при его добавлении в товарное масло.
так что, о позитивности и слова нет...есть только, что нет отрицательных моментов, а также не сказано, что есть польза!!!!!!

Так что virus Вы читайте сначала, а потом пишите!

Цитировать (выделенное)
Ну а остання ссилка - це взагалі як каже Dr.Livsi "гаражное мнение" (за яке мене чомусь зробив зауваження, а сам дав ссилку!!!???) - чудак невідомо що залив в двигун своєї машини з відповідними наслідками. Причому що саме так і не встановили. І не факт, що взагалі присадка, тим більше ХАДО. Мало того, навіть не бере до уваги (+ не поважає) власний досвід інших. Так що ........
Ты хоть понял сам, про что написал то  гыгы
Ранее тут тоже было что-то написано


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.