Автор Тема: Сервіс для Шевральотиків  (Прочитано 7721 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн FFKEX

  • Новичок
Сервіс для Шевральотиків
« : 29 Января 2009, 02:08:06 »
Здається не відкрию Америку, що сервіс нашого "коханого" Волинь-АВТО бажає кращого, і більшість вельмишановного Олла вже відмовились від послуг " по автосервісному обслуговуванню". Можливо зі свого досвіду порадите сервіс на якому якісно та швидко можна було б обслуговуватись.
Дякуючи ScorpionYurka  beer2 за що йому респект і уважуха  krutoy, відкрив для себе магазин з запчастинами для корейських машин. Знаходиться він навпроти автозаводу, поруч з прохідною АТП. З\Ч які мені обіцяли доставити сервісники з Волинь-Авто за 2-2,5 місяці (під замовлення), в даному магазині "організували" мені за 3 дні.  vcool
Тепер постає питання де їх встановити.
Після попадання камінця в паливний фільтр, котрий знаходиться під задньою правою балкою мені перебило бензопровод, і щоб якось доїхати прийшлось покалічити трубки і змонтувати напряму "колхозника" з бензостійкої трубки та хомутів.  skaut
Потрібно зробити "як росло"  repa

-VaLeRa-

  • Гость
Re: Сервіс для Шевральотиків
« Ответ #1 : 29 Января 2009, 10:07:27 »
FFKEX автомобілі з фірми робимо на виїзді з Луцька на Дубно відразу за кількем по праву сторону. Я бачив там роблять і легкові авто. Роблять якісно.
Доречі запчастини можно і з Києва напряму замовляти, приходять так само швидко.

Оффлайн ScorpionYurka

  • Член клуба
  • Aveo II LS, синенький седанчик <Made In Lutsk>
    • www.CarAudioTuning.com.ua/
  • Город: Луцк
Re: Сервіс для Шевральотиків
« Ответ #2 : 29 Января 2009, 17:31:25 »
я обслуговуюсь на Автоцентр Захід, на Карпенка Карого, маю там знайомого

Оффлайн MaximуS

  • Новичок
  • Follow your Dreams!!!AlwayS
Re: Сервіс для Шевральотиків
« Ответ #3 : 31 Января 2009, 16:52:22 »
Обслуговуюсь на  krutoy "Автоцентр+" 80938549537 вул Боженка 49 район гпз. Робив заміну мастил фільтрів, підвіску, рихтовка, покраска, розвал сходження, шиномонтаж, автомагазин.(більше 15 боксів з толковими майстрами)... Хороша мийка і хімчистка... Волинь - Авто курить в сторонці!!! skaut

Оффлайн FFKEX

  • Новичок
Re: Сервіс для Шевральотиків
« Ответ #4 : 01 Февраля 2009, 22:22:34 »
заміна відбулась на Автоцентр Захід. По якості і по  сумі - вписався в очікуване.
- сервісу (особисто для мене) - забороненро перебувати біля авто під час ремонту :(
« Последнее редактирование: 01 Февраля 2009, 22:25:18 от FFKEX »

Оффлайн STRIZH

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: 1256
Re: Сервіс для Шевральотиків
« Ответ #5 : 12 Октября 2011, 12:48:22 »
Привіт  beer2 Може не в тему, repa але підкажіть де в Луцку можна перевірити повність машину типу купівля (ходова,мотор,турбіну,електроніка ... і т.д.) більше по турбіні потрібно. А то був в суботу так все було закрито щоб оглянули(

Наперед вдячний :)
В тюнінгу нерахують грошей, їх вкладають для власного задоволення!

Оффлайн SeL

  • Новичок
Re: Сервіс для Шевральотиків
« Ответ #6 : 18 Мая 2012, 12:22:34 »
колеги, підкажіть у Луцьку толкового авто-електрика.
С уважением, Сергей
-----------------------
icq-291040378

Оффлайн VOLIA LUTSK

  • Новичок
  • volia lutsk
  • Город: Луцк
Сервіс для Шевральотиків
« Ответ #7 : 29 Ноября 2012, 22:12:21 »
колеги, підкажіть у Луцьку толкового авто-електрика.
НА ГПЗ, в Женіка, ціна -якість.
пофигистичный оптимист, оптимистичный пофигист

igrik

  • Гость
Re: Сервіс для Шевральотиків
« Ответ #8 : 24 Января 2016, 17:11:43 »
Всім привіт.
Підкажіть де в Луцьку можна перевірити авешку при покупці (кузов, ходова, мотор). Сам не місцевий, продав свого Сенса, тепер хочу Авешку підшукати.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.