Автор Тема: Хроніка ремонтів наших Авешок  (Прочитано 46584 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн BVR

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Lvov
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #50 : 23 Апреля 2008, 21:55:00 »
Просто не часто зустрінеш жінку, яка відрізняє реостат від запаски 
Нет ну с запаской это уж слишком   :D
А реостата я тоже до этого вживую не видела, ну деталька какая-то..... а муж достал, показал, объяснил  8)
Так что я теперь знаю что на 4 скорость ток подается напрямую, а в 1,2,3 - ток подается через этот реостат ( там контактики) и чем чем выше сопротивление  тем меньше скорость вентилятора :)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #51 : 23 Апреля 2008, 22:19:26 »
Так что я теперь знаю что на 4 скорость ток подается напрямую, а в 1,2,3 - ток подается через этот реостат ( там контактики) и чем чем выше сопротивление  тем меньше скорость вентилятора :)

.............респект і уважуха!!!

ГИ. Навіть не всі електрики на СТО про таке знають... гыгы гыгы гыгы ugaga ugaga ugaga........бо понабирають на роботу всяких д..білів  skaut
Знаю із власного досвіду........стикався з такими! Отаке.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #52 : 24 Апреля 2008, 09:42:45 »
Вірус приєднуюсь до твоїх компліментів +1

Оффлайн BVR

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Lvov
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #53 : 24 Апреля 2008, 13:00:07 »
MUK, virus, спасибо  curtsey

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #54 : 24 Апреля 2008, 13:59:34 »
та не ма за со!!!!

Оффлайн mirek

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #55 : 23 Июля 2008, 16:25:10 »
Всім привіт! :ua: Маю таку проблему :( після проїзду на моїй Авео 1,6 ЛТ, 2500 км помітив якусь тугість включання 1 та 2 передачі і відразу ж помчав на Галичину (там я придбав автомобіль), думаю заодно і підтяжку ходової зроблю і масло поміняю (доречі масло вони мені залили GM 10w40). Після всіх процедур які вони там робили з моєю бібікою (процес зайняв десь півдня з яких біля неї реально майстри шось робили десь 1,5 максимум 2 год і то з перервами: приходили то відходили, піднімали на підйомник то опускали ), це все я наблюдаю за "шлякбаумом", підігнали мою машинку до тогож "шлякбаума", там вона простояла ще десь 40хв-1 год, прийшом майстер (такий лисувай, хто був на Галичині той знає), в машину просидів там ще хвилин 10 потім закликав мене до себе і каже, цитую " Ну шо! Кажу так як є! Там шось є  ??? ugaga, ви знаєте там шось є, шось там періодично клинить ???, там була зміщена куліса, ми її поставили на місце, ви поїздіть, може пройде, як не пройде то ви приїздіть до нас, не переживайте в вас машина на гарантії все буде добре", і віддав мені машину, я пишов оплатив все шо вони там мені нарахували, десь в районі 350 грн. і поїхав. По дорозі помічаю шо передачі почали включатись ще тугіше причому всі, пізніше в мене почала клинити друга передача, тобто її взагалі включити немогу. Думаю шо поїзджу до кінця неділі (може дійсно там шось притреться, я в цьому не дуже розбираюсь), а якщо не пройде то я до них поїду знову. Але через кілька днів це все вроді пройшло, їздив десь з неділю вроді все в нормі, десь через неділю знову появилось, я відразу ж СТО все їм розказав, сів знову той майстер поклацав коробкою і каже шо все гуд, от як буде клинити то приїзжай знову, сів в машину і дійсно все гуд, надругий день (тобто вчора) знов кілька разів клинила друга. Дуже мене це денервує бо машині тільки 1,5 місяця.
Хто що думає з цього приводу, які поради?
Наперед дякую!  beer2

З.І. Прям якійсь твір получився  krutoy

Оффлайн jaroslav

  • Новичок
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #56 : 23 Июля 2008, 19:00:26 »
Їдь до них і починай аргументовано нагружати. "Ви поїздіть - може пройде" - супер відповідь від офіційного СТО. Потрясающе, просто немає слів... У схожій ситуації мій товариш на Славуті просто залишив відкриту машину з ключами біля Галичини і сказав, що прийде за відремонтованою машиною через 2 дні. Допомогло - познайомився з директором, більше проблем не мав. Прочитай на форумі усі теми, де є рекомендації по веденню розмов з гарантійщиками і підготуйся добре (ну, там підготуй заяву, аргументуй свою позицію і т.і.). Пригрози, що звернешся у АВТОЗАЗ, у Захист прав споживачів і тд і тп. Удачі.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #57 : 26 Июля 2008, 00:47:58 »
mirek
Зрештою на 2500 тик. не варто особливо розчаровуватись - ще не розробилась. Хоча і цього не мало б бути.
Наскільки я розумію КПП ніхто не розбирав ?! Попробуй вимагати від них розборки КПП, аргументуючи це тим, що регулювальні роботи нічого не дали... У випалдку відмови попробуй піти шляхом наглості - тупо залимш їм машину і скажи, що якщо не усунуть вказані недоліки, то наступна зустріч буде у судвому засіданні.

"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн mirek

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #58 : 28 Июля 2008, 10:06:45 »
дуже дякую за поради  beer2, сьогодні вирішив поїхати на СТО але по дорозі на помічаю що глюки з коробкою пропали, друга передача включаєть нормально, правда має трошки якусь тугість, але заклинювання кудись знову пропало ???. Поклацавши ще трохи коробкою біля станції (глюки так і не появились), розвернувся і поїхав на роботу. О це так закон підлості  ugaga

Оффлайн BVR

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Lvov
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #59 : 20 Августа 2008, 23:53:42 »
)
Наскільки я розумію КПП ніхто не розбирав ?! Попробуй вимагати від них розборки КПП, аргументуючи це тим, що регулювальні роботи нічого не дали...
Я тут слегка запоздала с коментариями... но где гарантия что разобрав и потом собрав коробку у "чудо мастеров" с Галичины не останется лишних деталек КПП  :D ( я б так не рисковала  ;) )
Не лучше ли забить на их сервис и поехать на другой авторизированый? Ведь их несколько во Львове,  а про Галичину такое расказывают  obkur что надо очень не любить свою машинку чтоб туда ехать  :-\

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #60 : 21 Августа 2008, 07:18:50 »
BVR

 гыгы......можна і на Галичину поїхати, але для цього потрібно мати стальні нерви, бути наглим і не бути лохом..... skaut :ua:
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #61 : 26 Августа 2008, 10:09:19 »
mirek, у меня Авешка 1,6 но с коробкой никаких проблем... поначалу правда плохо включалась первая при слабом движении машины, но щаз все гуд! Попробуй заехать на Пластик с той же проблемой, тока не говори им что был на Галычене

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #62 : 26 Августа 2008, 18:18:19 »
mirek, ............. тока не говори им что был на Галычене

 ugaga ugaga ugaga
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн kappa

  • Новичок
  • 1.5 LS
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #63 : 10 Сентября 2008, 15:37:20 »
гул коли тормозиш і таке враження шо дре діск(колодки майже нові).може хтось шось підскаже шо це може бути???

Оффлайн qwertP

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #64 : 16 Сентября 2008, 20:55:01 »
kappa можливо колодки погані,в мене було таке поміняв і норма.Коли тормозив то скрипіло і дерло,хоча теж колодки не старі були

Оффлайн kappa

  • Новичок
  • 1.5 LS
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #65 : 25 Сентября 2008, 12:08:09 »
qwertP
так і є поміняв колодки і перестало!але на сто сказали що вже встигли ці колодки своїм нагаром пошкодити тормозний діск!

Оффлайн Ros23

  • Неизвестный герой
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #66 : 30 Сентября 2008, 14:08:41 »
Всім привіт!Сьогодні пройшов ТО-2  помінняли колодки тормозні,якість обслуговування ужасна,понабирали пацанів 18 -22 роки шляки трафляють,тормозну порозливали в моторному відсіку.Мене серце болить але то краще блін не буде з ними ніколи.Галичина авто гамно!

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #67 : 30 Сентября 2008, 19:06:53 »
Всім привіт!Сьогодні пройшов ТО-2  помінняли колодки тормозні,якість обслуговування ужасна,понабирали пацанів 18 -22 роки шляки трафляють,тормозну порозливали в моторному відсіку.Мене серце болить але то краще блін не буде з ними ніколи.Галичина авто гамно!

 гыгы  beer2   .....мда.....
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #68 : 20 Октября 2008, 14:10:22 »
А я от товарищы з гарантыї спригнув... прийшло 40тис і ...! Думаю де рульову зробити... Нова 2000грн коштує і крім наконечників все решта в зборі йде...
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #69 : 21 Октября 2008, 07:44:09 »
в Дублянах є фіпма яка спеціалізується на реставрації рульовок. Пошукаю їхню візитку тоді напишу детальніше.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #70 : 21 Октября 2008, 12:59:28 »
virus Був в Дублянах (біля запр. WOG) 120Є ремкоплект і 300грн робота плюс літра масла. Але в мене таке враження що то стукає права рульова тяга на шарнірі... Може ше кого знаєш?
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #71 : 21 Октября 2008, 21:30:35 »
balasar

так поїдь на СТО і зроби діагнстику (принаймі до будь-якого майстра по ходовій) і тоді вже точно будеш знати шо до чого! бо дуже довго можна гадати що це. Принаймі я б так зробив.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #72 : 22 Октября 2008, 12:15:40 »
virus Вже був. Щоб сказати точно треба знімати рульову, напевно сьгодні це станеться... але є прогрес я знайшов рульову тягу виробництва NONAME :)
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #73 : 22 Октября 2008, 23:22:16 »
balasar
як це NONAME? :o      що, навіть жодної букви не нацарапано ?
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #74 : 23 Октября 2008, 15:04:04 »
virus Та так, вона перероблена з іншої на іншу машину(яка не кажуть секрет), та мені вже не легше, поставили сьогодні діагноз - тяга ідеальна, розбилась втулка треба знімати і точити або нову рейку...
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.