Автор Тема: Хроніка ремонтів наших Авешок  (Прочитано 46551 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #25 : 03 Апреля 2008, 18:37:22 »
Про вартість оцінки я в курсі, просто знаєш, вже так за....ївся, шо якось пофіг було в скільки її оціянть. Але от вчора посидів, подумав, вирішив, що напевне буде краще зробити з неї синьо-білу ракету, застрахувати і кататись. Сьогодні заберу її від рихтовщика, пожену на зелену колеса міняти і на пластік, на розвал зходження,хай трубки поміняють біля мотору. Потім поїду застрахую і ну його на х..! А, ше в церкву до ксьонза, хай покропить і з Богом!

Оце правильно! О це по нашому - по бразильськи  гыгы гыгы гыгы!
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #26 : 04 Апреля 2008, 00:14:18 »
virus
Нема питань,дійсно краще потратити на  beer2,ще й на решта можна і  curtsey.... гыгы.Ну ви мене поняли.
А я то думаю.чого той "страшний" майстер до мене так щебече.От хитрий.
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #27 : 04 Апреля 2008, 08:47:15 »
virus
А я то думаю.чого той "страшний" майстер до мене так щебече.От хитрий.

А ти думав! Нічого дивного. Це їхні гроші.
Кажеш наїздив +/- 3500 тис. - пора міняти масло. Не варто їздити з металевою стружкою аж до 10 тис. Пожалій моторчик.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #28 : 04 Апреля 2008, 22:15:37 »
virus
Та я знаю.Не перша машинка :)Перша нова,і по гарантійним прибамбасам перша Так і зроблю-поміняю обовязково.
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #29 : 11 Апреля 2008, 11:35:33 »
забрав сьодні машину з Радару - слів не має!!!! лише емоції!!!! Не їдьте туди!

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #30 : 11 Апреля 2008, 11:37:24 »
Забрав машину з Радару! стук зменшився! А про подробиці обслуговування розкажу при зустрічі, а то адміни все виріжуть :))

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #31 : 11 Апреля 2008, 12:58:03 »
Забрав машину з Радару! стук зменшився! А про подробиці обслуговування розкажу при зустрічі, а то адміни все виріжуть :))

А ти без матів попробуй гыгы гыгы гыгы! Може і не виріжуть skaut

ЗИ. Ти ще не пробив кат.номер верхнього бардачка?
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #32 : 11 Апреля 2008, 14:23:54 »
а хто скаже як його зняти? з моїм щастям...... там залишиться пусте місце :))

Оффлайн BVR

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Lvov
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #33 : 21 Апреля 2008, 15:52:46 »
У нас сегодня первая поломка ...
Гавкнул или блок реостата или реле реостата, короче переключатель скоростей вентилятора. 4-я дует со всей дури.... 1-3 глухо как в танке.
Соответственно и кондюк только на 4 скорости дуть будет.
З/ч во Львове нет, сказали что если повезет то из Киева в течении недели привезут, если нет то ждать месяц из кореи. Хорошо хоть что наш случай подпадает под гарантию...... но все равно обидно, машине нет и месяца.....

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #34 : 21 Апреля 2008, 16:12:27 »
Вот мля! Будут делать скажи пускай и того зверька, что гудит в кондюке, тоже выгонят

Оффлайн BVR

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Lvov
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #35 : 21 Апреля 2008, 16:55:54 »
MUK, а у нас вроде ниче не гудит

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #36 : 21 Апреля 2008, 22:14:51 »
MUK

Слухай, Макс, а що ти постійно про якийсь гул кондишина товмачеш??? Що так сильно гудить? А ти сервісменам давав послухати?   
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #37 : 22 Апреля 2008, 07:45:18 »
BVR

Кажеш в тебе тепер в салоні турбонадув ?  гыгы гыгы гыгы ugaga ugaga ugaga

А ти пробував їм нагадати про 14 днів, відведених на ремонт твоєї Авехи? Натякнувш при цьому, що тебе нічого не цікавить і все решта це їхні проблеми! :ua:
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн BVR

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Lvov
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #38 : 22 Апреля 2008, 11:06:31 »
virus, вчера муж туда ездил... я ему обязательно скажу про 14 дней, чтоб не забывал им на СТО напомнить   skaut

Но ребята, муж вчера сам нашел поломку  vcool !!!
Мастера на Пластике сказали что это гавкнуло реле реостала, сказали где оно находится, но поставили диагноз даже не ковыряясь в машине, короче муж написал заявление на замену этого реле по гарантии, ну и уехал, а возле дома решил сам посмотреть че там такое  8)
Вынул это реле ( болтики открутил - а там оказывается контактик в реле запаеный оторвался  obkur) и всего-то.....  Короче решил не паять сам а дождаться пока все таки новый без пайки поставят ( там пайка такая не как обычным припоем  а как  крошкой какой-то металической).... а нам на время сам как то его зацепил, и все заработало  vcool
Весь вечер злой был на мастеров которым в лом было даже глянуть на то реле, которое они одностайно назвали заводским браком .

А еще оказалось что если мы на машинку наклеим наклейку Пластика - нам будут скидку предоставлять 5%....... но так не хочется машинку наклейками портить  ::)
« Последнее редактирование: 22 Апреля 2008, 11:12:35 от BVR »

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #39 : 22 Апреля 2008, 11:27:50 »
На жаль , а може і на щастя, залежить з якої сторони подивитись, ні один авторизований сервіс не займається реставрацією частин, і компонентів автомобіля.

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #40 : 22 Апреля 2008, 14:52:14 »
Народ гудит эта дрянь реально!!! На холостых еще куда не шло но только чуток поднимаеш обороты - усе ховайся!!! и звук такой мерзкий, что музику пробивает! Нет к гарантийщикам не ходил, так как знаю ответ - "так должно быть це Авео"

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #41 : 22 Апреля 2008, 15:03:50 »
MUK Та ні всетаки довбай гарантійщиків, якщо "так должно быть це Авео"  хай покажуть на іншій машині що там так само.

Оффлайн BVR

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Lvov
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #42 : 22 Апреля 2008, 15:13:46 »
А ти пробував їм нагадати про 14 днів, відведених на ремонт твоєї Авехи? Натякнувш при цьому, що тебе нічого не цікавить і все решта це їхні проблеми! :ua:
А вот вопрос - если они просто пошлют или не сделают все в 14 дней... мои действия? Машину то все равно ремонтировать надо... и судя по всему именно у них...ну может еще на Галич авто. Причем собсно продал Галич авто а права качать буду на Радаре . Мне кажется что ничего собо качание прав не даст.... от этого З/ч из кореи быстрее не приедут

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #43 : 22 Апреля 2008, 21:54:30 »
BVR

О-о-о! В клубі дама  :o.  Та щей так обізнана в автомобільній термінології  :o :o :o. Ласкаво просимо :ua:

Уважно читаємо тут (прочитатати від і до... НЕ ЛІНУВАТИСЬ!!!!!!!) :
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1023-12&p=1207025708361618
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0122-03
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0072-05

Особливу увагу звертаємо на п.23 Порядку гарантійного ремонту .......... транспортних засобів та відповідно на п.9 ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів". При цьому пам'ятаємо про необхідність подання письмової заяви на ім'я директора уповноваженого СТО (п.20 або п.28 цього ж Порядку...).

Таким чином, якщо Ви маєте письмовий договір, в якому визначається строк виконання замовлення, але воно не виконане, то Ви маєте право вимагати від виконавця сплатити пеню за кожний день прострочення. У випадку коли між вами була усна домовленість з визначенням строку виконання, Ви можете також діяти вищезазначеним способом. У випадку, якщо строки виконання не були обумовлені, використовуємо поняття «в розумні строки». Вам необхідно подати виконавцю письмову заяву (її повинні зареєструвати, копію з датою та номером реєстрації залиште у себе) із зазначенням терміну виконання даних робіт, перерахувавши всі права, які Ви маєте як споживач і що саме Ви будете вимагати у випадку прострочення, про розмір пені, яку Ви будете вимагати за кожен день прострочення. У випадку невжиття необхідних заходів виконавцем Ви маєте право звернутися до Департаменту у справах захисту прав споживачів або до суду з позовом про відшкодування, в тому числі і моральної шкоди.
ОТАКЕ!!!  :ua:



« Последнее редактирование: 22 Апреля 2008, 22:01:51 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #44 : 23 Апреля 2008, 09:06:02 »
Круто!!!! Хорошо иметь клубного юриста, да еще какого !!!!! легенды ходят!!!!!
На гарантийку поеду при нагоді..... очень напрягает что нужно отпрашиватся с работы....

Оффлайн BVR

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Lvov
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #45 : 23 Апреля 2008, 12:55:38 »
О-о-о! В клубі дама  :o.  Та щей так обізнана в автомобільній термінології  :o :o :o.

А чего такое удивление? Ну интересуюсь я машинками, в автомобильной фирме работаю, зато есть о чем с мужчинами поговорить  ;)     ....... одна беда - водить машину умею плохо и прав нет  гыгы

virus, спасибо за инструктаж по гарантии  curtsey, пошла  учить матчасть
« Последнее редактирование: 23 Апреля 2008, 12:59:56 от BVR »

Оффлайн Лёша_ГАЗ

  • па пидисят ?!?!
  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #46 : 23 Апреля 2008, 13:37:51 »
MUK
у тя АКПП? если да, могу предложить сравнить гудение кондёра(особенно на D4 и затянутом ручнике)!

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #47 : 23 Апреля 2008, 17:49:35 »
не у меня ручная, а при чем сдесь ручник?

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #48 : 23 Апреля 2008, 21:32:45 »
Круто!!!! Хорошо иметь клубного юриста, да еще какого !!!!! легенды ходят!!!!!

Ти про які такі легенди??? Я ніколи і ніде не старався "отличиться". Але пістон мудакам можу і люблю вставити!

MUK
у тя АКПП? если да, могу предложить сравнить гудение кондёра(особенно на D4 и затянутом ручнике)!

В мене АКПП. А про який звук кондєра ви всі гутарите??? Аж самому цікаво стало!!!
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ! Якщо це для тебе не напряжно - привези фішку RON-95!!! ПЛЗ!!! Бо я вже замахався її у нас шукати!!! Не повіриш......... ніде немає ???!
З мене пиво - скільки в тебе влізе!!!!!!!!!!! skaut :ua:
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #49 : 23 Апреля 2008, 21:35:34 »
BVR

Просто не часто зустрінеш жінку, яка відрізняє реостат від запаски  гыгы гыгы гыгы

А матчасть - річ потрібна. Без неї нікуди  гыгы skaut
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.