Автор Тема: GARMIN - обсуждение, новости, мнения  (Прочитано 29894 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ШРЭКЕР

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Энергодар
Re: GARMIN - обсуждение, новости, мнения
« Ответ #275 : 30 Июля 2012, 10:33:37 »
Alex_S, спасибо за совет если жил бы я в Одессе можно было бы о этом подумать но всетаки хочется просто навигатор
Не делай из МУХИ слона

Оффлайн doc_hate

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Kiev
Re: GARMIN - обсуждение, новости, мнения
« Ответ #276 : 30 Июля 2012, 11:20:30 »
Посоветуйте хороший навигатор с 7 дюймовым и больше экраном чтобы было как можно больше функц
Купи планшет на 7 дюймов с Анроидом... и навигация и фильмы и игры...
Samsung или Acer
Time is like a fuse, short and burning fast....

Оффлайн ШРЭКЕР

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Энергодар
Re: GARMIN - обсуждение, новости, мнения
« Ответ #277 : 30 Июля 2012, 12:16:37 »
doc_hate, из планшетов хочу приобрести PocketBook A 10’’
Не делай из МУХИ слона

Оффлайн doc_hate

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Kiev
Re: GARMIN - обсуждение, новости, мнения
« Ответ #278 : 30 Июля 2012, 13:00:45 »
doc_hate, из планшетов хочу приобрести PocketBook A 10’’

у меня acer iconia tab a500 (10’’  ) пробовал в качестве навигатора - не совсем подходит (большой экран на торпеде..отвлекает).. а вот 7 ’’  в самый раз будет
Time is like a fuse, short and burning fast....

Оффлайн οlden

  • Старожил
  • ЛЕНИН. Ленин муж.
  • Авто: другое
  • Город: Kyiv
Re: GARMIN - обсуждение, новости, мнения
« Ответ #279 : 09 Июля 2013, 16:26:23 »
Хлопці, нащо вам ті звичайні навігатори?
Щоб не відволікали, то треба купувати отаке

https://buy.garmin.com/en-US/US/prod134348.html



Усього 130$
Треба тільки якось купити в Штатах та переправити сюди.

Цитировать (выделенное)
Один з найбільших у світі виробників навігаторів Garmin анонсував нову оригінальну систему автонавігації, що проектує зображення на лобове скло, передає CyberSecurity.

Варто зазначити, що така система проектування на скло не є чимось незвичайним, проте в Garmin говорять, що досі подібними навігаторами оснащувалися тільки автомобілі преміального рівня. Нову систему можна буде купити в США всього за $129, встановити її можна майже на будь-яке лобове скло машини.

Garmin HUD розташовується на приладовій дошці автомобіля і нагадує пристрій, схожий на звичайний автонавігатор, але без екрану. Замість екрану у приладу є міні-об'єктив, схожий на проектор, який передає зображення на скло, що виконує роль екрану.

Крім того, в Garmin впевнені, що новий гаджет дозволить отримати водіям навіть бюджетних машин рішення, яке досі було доступно тільки в дорогих автомобілях. Гаджет дозволяє відображати на склі поточну швидкість руху, ліміт швидкості на даній ділянці, видає індикатори напрямку руху, попереджає про майбутні повороти і вказує приблизний час у дорозі.

Він може попереджати про затори, про дорожні камери і автоматично коректувати яскравість зображення вдень і вночі. Водночас HUD може працювати зі смартфонами Android, iOS або Windows Phone 8, в яких будуть встановлені додатки Garmin Street Pilot і Navigation
« Последнее редактирование: 09 Июля 2013, 16:28:50 от οlden »
Таких як я, поміж таких як я, ще пошукати!

Оффлайн SS

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: WAW
Re: GARMIN - обсуждение, новости, мнения
« Ответ #280 : 15 Июля 2013, 11:39:57 »
οlden, это ровно то, чего не хватает в машине. Жаль, что это только дисплей, к нему еще нужен как минимум смартфон с установленным навигоном или чтото гарминовское, вот если б такойже но чтоб   мог проэцировать шопопало...
Если Smart распилить пополам - получим два прикольных мотороллера.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.