Автор Тема: Сторожова застава  (Прочитано 2974 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Сторожова застава
« : 10 Декабря 2017, 13:12:45 »
Сторожова Застава.

український пригодницький фільм-фентезі, знятий Юрієм Ковальовим за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Фільм розповідає про сучасного школяра Вітька, який через загадковий портал часу потрапляє у минуле — на тисячу років назад.

Режисер:
Юрій Ковальов
В ролях:
Данило Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Олександр Комаров, Наталя Сумська, Георгій Дерев'янський, Слава Красовська, Ержан Нуримбет, Ерболат Тогузаков

Я в шоці  8) Як на мене це дуже гарний і цікавий дитячий фільм. Так так там є багато косяків і до чого придертися, але ж ...це по суті перший УКРАЇНСЬКИЙ фільм такого формату та жанру. Раджу всім подивитися.
P.S. стрілу в лоба то стрілу в лоба  ugaga

Оффлайн Krit

  • Неизвестный герой
  • Авто: другое
  • Город: киев
Re: Сторожова застава
« Ответ #1 : 14 Октября 2019, 23:50:12 »
Только с сыном просмотрели фильм.

Оффлайн Bonuzz

  • Неизвестный герой
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Сторожова застава
« Ответ #2 : 12 Декабря 2019, 04:54:09 »
Не видел. Даже в списке новинок не обратил на него внимание

Оффлайн bubka

  • Новичок
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Киев
Re: Сторожова застава
« Ответ #3 : 21 Октября 2020, 15:08:55 »
Я бы сказала, что фильм Сторожевая застава он больше для детей лет до 15 быть может. Такая себе добрая сказочка. Я конечно смотрела этот фильм, где обычно смотрю фильмы, на киноточке https://kinotochka.co/10057-storozhevaya-zastava-2017.html Интересно конечно было посмотреть, но мне показалось, что можно было его и лучше сделать.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.