Автор Тема: Хочу висловити подяку за допомогу в організації авео-деер))  (Прочитано 6567 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Мої лЮбі друзі-авеоводи!
Звісно що мені дуже приємно, що вам всім сподобалося!
Свято дійсно вийшло неймовірно добрим, щирим , позитивним і теплим!

Добавлено: 21 Сентября 2015, 13:38:24
Але як завжди, у будь-якої організації, за кулисами залишилася велика кількість людей, які  приймали саму активну участь у організації действа і саме їм потрібно подякувати за наше  чудове СВЯТО  vcool

по-перше, мій дорогий Серж 2007 - якщо б він не взявся за організацію банкетного стола, то я б не взялася продовжувати організацію деер. Всіми вкусняшками святкового столу займався Серж , готував, домовлявся, привіз все це і мив за всим цим кастрюлі  :D
Дякую тобі Сержік  curtsey

по друге , Галюся Малінка і Ксюша Рабінша Авео- Анджеліна Джолі 2015 :D - дякую за підготовку веліколепної культурної програми - все ж таки в котре розумію , як це важливо.  beer2

Галюся Малінка, твої спечені торти - неперевершені !!!! це дууужжжеее смачно  :-* :-* :-*

Andrew, Єндрю - твої фільми - це шедеврально  8) дякую ,що ти знайшов час і натхнення все це зібрати до купи і зробити наше свято справжнім сімейним святом  :-* :-* :-*

Дякую особисто Рафаеличу за те, що він є  beer2

Ще хочу висловити окрему подяку Всесвіту за цю шикарнючу погоду, яка додала нашому святу відчуття нескінченного літа  vcool vcool vcool

Бузумовно дякую директорам і адміністрації бази Стрела - Григорію, Натальї і Сергію за радушний прийом, терпіння і благосклонність до нашої компанії  beer2 Хто має можливість ,прошу будь-ласка залишити їм відгук тут: http://vk.com/baza_strela

ДЯкую всім не киякам за те, що змогли бути з нами!!!!

Дякую Стасу і Рафаеле за чудові пісні  beer2 (співочому нічному  полю - Зоз і Віка Ваза - форевви  ugaga)

Дякую всім хто шпарив, різав, готував ,розводив вогонь, купався на пляжу, їв, пив, танцював , гуляв !!  vcool

ДЯКУЮ ВСІМ КЛУБНЯМ, ХТО ВИНАЙШОВ МОЖЛИВІСТЬ І БАЖАННЯ ПРОВЕСТИ З НАМИ ЦЕ ЧУДОВЕ СВЯТО!!!!!
ЩАСТЯ ВАМ І ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!!!

Люблю вас..

« Последнее редактирование: 21 Сентября 2015, 13:39:53 от Юджуля »
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн SнУsmuMриK

  • Старожил
  • Вы не видели Муми-тролля?
  • Авто: другое
  • Город: Донецк - Киев
Юджуля,
спасибо тебе большое curtsey. После этого ДР я верю, что он не последний!  vcool vcool
с грустью о прошедшем и с позитивом в будущие ДРы :)

УРА!!!  :)) :ua:

Оффлайн Andrew

  • Старожил
  • Україна-Русь
  • Авто: другое
  • Город: БОМЖ
Дуже ,дуже ,дуже дякую всім хто прийняв участь в дні народження,приклав зусилля і приїхав  :D
Шукав,організовував,збирав,привозив,готував,поглащав,випивав і тд ....  :D   Без вас, навряд чи справились!!!   :-*
Дякую і адміністрації бази,що виконали все що обіцяли і ще й залою поступилися... :D
ДЯКУЮ ВЕЛИКЕ ВСІМ!!!
Робиш - не бійся, боїшся - не роби, а зробив - не шкодуй!

Оффлайн skuk

  • Член клуба
  • А істина не тут...
  • Авто: другое
  • Город: Київ
Я плАчу...
Мудрець – це не той, хто знає, де сьогодні випити.
Мудрець – це той, хто замислюється, чим буде завтра похмілятися.

Оффлайн AceUA

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Коцюбинське, це майже Київ
...а хочется опять достать из нафталина синюю футболку и кепку с жёлтым шевролетовским шевроном и отметить Пятилетие, Шесть лет спустя  :ua: :ua: :ua: и можно даже без его первой, официозной части, а сразу посиделками со старой душевной компанией  :))
СПАСИБО  beer2 beer2 beer2 за то, что всё это ПОЛУЧИЛОСЬ  vcool vcool vcool
Даже если мне придётся проползти, проплыть, пролететь....
bravo bravo bravo
три года назад в Донецке клубник привез "Амфитон" и пару s-60. Хватило :) Если у кого-то есть раритетные амфитоны-романтики делимся )))
...и нам было достаточно музыкальных центров Эндрю+Рабинов 8) а с образом ведущих прекрасно справились наши одноклубницы  bravo bravo bravo
зы...главное чтобы Рафаелович с гитарой ещё разок вспомнил юность, было круто 8)
...мечты сбываются  :-X надо только верить ;) ::) :D
...итого:  beer2 С beer2 П beer2 А beer2 С beer2 И beer2 Б beer2 О beer2 что вы есть  :ua: :ua: :ua:

ps...Рафаэлыч передаёт отдельное спасибо за аджику, сидели в поезде, пукнуть боялись, чтобы постельку не прожечь  :-X ::) ugaga
« Последнее редактирование: 21 Сентября 2015, 22:49:07 от AceUA »
...або псих, або геній...це дві крайності однієї і тієї ж сутності )))

Оффлайн dennis_40(1967)

  • Старожил
  • Дикі бджоли теж гудуть!
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Киев
сидели в поезде, пукнуть боялись, чтобы постельку не прожечь
могло быть покруче, типа (Не дай Бог)...пожар,  :-X а огнетушители не заправлены. В следующий раз нужно лук, может не поможет..., зато глистов не будет... vcool ugaga ugaga
Ребята (одноклубники), организаторы и активные участники всех процессов - ОГРОМАДНОЕ ВСЕМ СПАСИБО!!!!!! bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
« Последнее редактирование: 21 Сентября 2015, 23:09:33 от dennis_40(1967) »
Даже Винни-Пух знал, что за мёд - нужно платить!


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.