Автор Тема: Одеська обл. Бєляєвка хтось є з цього району?  (Прочитано 2451 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
Всім привіт, потрібна людина с форума яка мешкає неподалік вказаного місця. В даному місті знаходиться товар який я хочу придбати, ціна його більше 4000 тис грн, я боюся такі кошти відправляти незнайомим людям. за наложений просять предоплату 50відсотків.
пару днів назад товариша з роботи кинули на 2800 грн через сландо

Оффлайн andrikbox

  • Постоялец
  • Город: Бердос)))
Всім привіт, потрібна людина с форума яка мешкає неподалік вказаного місця. В даному місті знаходиться товар який я хочу придбати, ціна його більше 4000 тис грн, я боюся такі кошти відправляти незнайомим людям. за наложений просять предоплату 50відсотків.
пару днів назад товариша з роботи кинули на 2800 грн через сландо


Була аналогічна ситуація, теж хотіли 50%, я  пропонував 100 грн. зробити предоплати, відмовлялись!!! потім пізніше дізнався що це шахраї, будьте обережні! 
Обгоняю, подрезаю, все сигналят Бип-Бип

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
отож я і шукаю людину с форума, яка б допомогла придбати даний товар. яка могла справді підтвердити наявність товару.
« Последнее редактирование: 16 Марта 2015, 13:16:50 от Bugaichuk »

Оффлайн NiLiN

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Одесса :)
Привет , дай в личку ссылку на товар с olx есть знакомые в Беляевке , попрошу пусть прозвонят и выяснят , а там видно будет кидок или нет ))

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
все тему можна закривати, дякую за допомогу NiLiN, а по поводу товара який хтів придбати розвод, будьте обережні


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.