Автор Тема: AVEO 1.5 LS  (Прочитано 9747 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
AVEO 1.5 LS
« : 11 Марта 2015, 21:21:39 »
Краще пізно, ніж ніколи :D
Придбав  авто в далекому 2008 Колір синій....
Чому і навіщо Авео... НА ті кошти, що я міг виділити на авто... це була сама гарна автівка :D
Вже не пам'ятаю точну хронологію подій, але приблизно...... 
Обслуговувався перші 3 роки в Житомир-Авто. (гарантія  :D). Але як би не було десь на 3 рік поміняли по гарантії сальникі піввісей. Майстер побачив краплину масла....буда вона там чи ні....але на халяву нехай міняють :D
Все! Далі я обслуговувався на СТО БОШ Житомир. На заміні мастила майже весь час попадав на акції (заміна мастила 1грн. чи то 20грн.) Ціни  вдвічі дешевше за офф. дилера.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #1 : 11 Марта 2015, 21:27:23 »
Десь на 4 році, а може й на 5-у)))) Замінив сайленти задньої балки (інколи постукували) та задні сайленти спереду (х.з як воно там правильно)))))) До них претензія була одна - вони скрипіли інколи. Силікон вирішував питання десь на пів року, але мене це бісило)))))) Замінив.  І також замінив годинника. Як там мені його тільки не паяли, що там не міняли він все одно не працював більше місяця...ЗАМІНА.

Не пам'ятаю коли поставив ось це

Прикольно, але є недолік- я його сам не бачу))))

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #2 : 11 Марта 2015, 21:32:26 »
Я був МЕГА противником газу. Це не дивно, з моїми пробігами в 10,000 а то й менше  за рік та різницею в копійки.
Але минулого літа ціни стали ну дуже разючими. Поставив ГАЗ в нашого партнера та одноклубника http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=158302.0
Хлопці знають свою справу. Ставив Зенит про ОБД форсунки ХАНА. Так можливо це перебір для Авео, але......
відгук по Газу в посиланні зверху.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #3 : 11 Марта 2015, 21:34:46 »
В 2014 році Замінив всі ремні, роліки та помпу (НА ВСЯК ВИПАДОК).
По пробігу рано, але роки....Тай добре, що замінив в цьому році було б НАБАГАТО дорожче.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #4 : 11 Марта 2015, 21:41:27 »
Ось 2015 рік Пробіг 56000
Зашелестів вижимний і пора замінити мастило.
Мийка-20грн.
Заміна вижимного -800грн.
Заміна мастила, діагностика ходової, сходження - 100грн.
Матеріали
Масло 5-30 ДжЄм - 811грн
Фільтр масла - 75грн.
Фільтр палива - 246грн.
Підшипник САКС - 562грн.
Фільтр повітряний - 121грн.
Фільтр Салону вугільний 231грн.
РАЗОМ 2990грн.

P.S Ще в минулому році замінив гуму літню на мишлен energy saver+ Гума БОМБА. Як ото інша автівка.

Поки все.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #5 : 11 Марта 2015, 22:08:12 »
Згадав)))) Два роки тому обтянув кермо шкірою. ВОНО ТОГО ВАРТЕ!!! Особливо в літку.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #6 : 12 Марта 2015, 20:47:34 »
Догляд за кузовом роблю так.
При купівлі звісно "обробив". Плюс (за додаткові кошти) обробив набагато більше та краще, ніж "книжка пише".
Далі сколи замальовую пензликом по мірі їх виявлення http://autosklad.net/p32479115-karandash-dlya-udaleniya.html
Або, якщо сколик геть не значний використовую олівець-помадку черепашку http://turtlewax.com.ua/product/polirol-s-karandashem-turtle-wax-turtle-wax-color-magic-plus-temno-sinaja-500ml/
Ним також 2 рази на рік обробляю кузов. Вистачає такої обробки на довго, а самої ємності .....не знаю на скільки разів. 8 раз уже використав, бачу вистачить ще на 2 точно!
Дійсно павутину маскує чудово і колір та й в загалі ЛКП виглядає краще та сяє на сонці. Якщо будете використовувати то натирайте полірувальними серветками, губки погано підходять.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #7 : 04 Августа 2015, 16:23:11 »
Замінив свічки...Денсо W20tt Такі й були

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #8 : 04 Августа 2015, 16:26:01 »
Замінив просто, бо надумав собі так)))))))))))))))))
Об'єктивних причин міняти не було.....(динаміка, троїння іт.д)

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #9 : 06 Апреля 2016, 16:57:30 »
Щось останнім часом помітив шум в передній підвісці. Виявилось-почали гриміти направляючі супорта.....не змастив їх на минулому ТО. Проточив за 60грн. поставили гумові кільця....Все знову нема грюканння.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #10 : 13 Апреля 2016, 21:38:53 »
Забыл дописать. Поставил сзади шайбы, что бы не продырявило кузов.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #11 : 15 Апреля 2016, 18:14:30 »
Пробіг 66500
ТО
Масло- Мобіл 5-40-644грн. 4л. Вироб. Франція (якщо це комусь цікаво)
Фільтр масл. Мале-71грн.
Фільтр палив. (х.з корея якась) 127грн. (Але я так розумію, що можна було б і не міняти)
Фільтр повітряний - 132грн. (теж х.з що й палив.)
Фільтр салону профіт вугілля - 187грн.
робота 100грн.
Разом 1261грн.
Так знаю, що можна було б притбати дешевше і замінити самому (економія близько 200грн) Але....ось так.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #12 : 15 Апреля 2016, 18:27:13 »
Добавлю ради прикола позвонил на Укравто...там только фильтра 1200 и масло 770 или 780 не помню)))))))))
Самое интересное, что ведь обслуживается же кто то))))

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #13 : 20 Мая 2016, 19:02:52 »
Итак: НА масло мобил ИМХО двиг работает громче......х.з.
Пороги выбиваются поэтому закрасил и "замастичил"...с низу не видно поэтому не жалел а ни краски, а ни жижи. Песок зло конечно.
Еще заметил, что ходовая стала громко работать....Подумав заменил амортизаторы передние вместе с опорами. брал вот тут http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=10002.msg2982422#new
Брал оригинал. Было масло, стало газ масло. Звуки плохие ушли и ..... мне понравилось ездить на газ-масле. Правда при установке не понравился один аморт......но то такое....работает нормально не стучит. Опоры усиленные оригинал и подшипники тоже. Главное что бы аморты проработали мне хотя бы тыщ 40.......   

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #14 : 03 Июня 2016, 22:39:56 »
"Не мала баба клопоту........"
Вирішив трішечки зменшити шумність від зовнішнього середовища. А також останнім часом полюбляю слухати аудіокниги, тому зі звуком теж потрібно було щось робити.
Вирішив робити не занадто...бо є ризик, що двері про-виснуть...та й не ставив я ціль робити з авео мерседес.
Ото ж я намучився))))  Саме більше клопоту було з видаленням антикору....трохи тяжкувато скажу я вам. Використовував антисилікон. Вібро 50*70 см по 100грн. шумку по 125грн. листок розмір не знаю)))
Завібрувати арки не вдалося по там заводська хрінь аж до скла...зривати її бажання не було. Тому вирішив завібрити задню поличку 3мм, двері та трішки багажника. Двері вібрив зовнішню сторону 2мм. А шумку повністю карту з середини.  Також придбав дешеві твіттери за 280грн. 
Особливих надій на покращення я не мав, але результат був дуже дуже непоганий. По перше звук....я прозрів трошки))) Шум він реально зменшився...особливо на швидкості напр. 100км тихіше набагато. Аж не звично якось. Шкодую, що раніше це не зробив.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #15 : 26 Сентября 2016, 20:33:11 »
Погано стала переходити на газ, а інколи взагалі не переходила. Поїхав до Артема... почистили форсунки (промили), замінив фільтра, та додатково поставив третій. Капець короче.....дякую нашому бидло керівництву за чудові ціни, та чудове пальне.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #16 : 03 Октября 2016, 18:54:37 »
Чистка не помогла....поставил комплект ОМВЛ.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #17 : 22 Февраля 2017, 19:29:41 »
Итак...Еду 20 км от города и тут херак чек выскочил, затроила, и потом белый дым пошел...... Я в  :o три раза...думал гидроудар, так луж не было глубоких....и тут приходит осознание того, что скорее всего пробило прокладку блока..., а это не приятный удар и морально и по карману....Дотянули меня до СТО....Достаю свечи одна мокрая, остальные черные.....откл. катуху, стартером кручу оттуда брызги (ну все пи****) но запах с выхлопной и с цилиндра бензина.....(уровень тосола, масла в норме цвет тоже) подключаем прибор, ошибка первой форсунки, определяем, что форсунка в норме, что то с проводом.....по жгуту...и находим причину......жгут проводов был прикреплен стяжкой к шлангу ожд..(газовщиками)он провис из-за этого и его там перетерло о корпус коробки, и коротило форсунку первого цилиндра, она херачила бензин от души и без остановки. Изолируем все работает, все пришло в норму!!!!
Отака  пригода....

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #18 : 24 Июня 2017, 19:10:06 »
Начал меня домахивать пух-пух-пух (многие я так понял называют это бубнением) подвески. Не гупает, но пухкает на гребенке или даже асфальте относительно "ровном" но с легкими бугорками. Поскольку все было в порядке, осталось только одно-сайлентблоки задние подрамника. НА СТО конечно же сказали, что это не они и их никто никогда не меняет....по этому поводу. Но...куплены оригинальные сайленты по 150грн. НО я так понял это CTR ну один в один, так что можно было брать их, они в два раза дешевле почти. +240грн. работа (там ничего сложного...выходят и заходят легко).
Таки да помогает. Но мое подозрение подтвердилось они конструктивно слишком легенькие и хлипенькие, как для сайлентов подрамника.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #19 : 24 Июня 2017, 19:24:18 »
p.s. пробег 77,000. Обратить внимание заставил шум где то на 60-70,000 но особенно где то тысячу назад.

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #20 : 04 Июля 2017, 15:29:20 »
Не пам'ятаю коли..десь в 2014 році. Робив "чистку кондиціонеру" димом з електро-приборчика сподобалось..вистачило приблизно на 3роки. Але знову відчув запах гнилих шкарпеток. Віддавати від 500грн. до ..... немає бажання, а всі інші засоби (навіть самі дорогі) від пшикалок до піни за 300грн. тупо неефективні. Спробував препарат мед. хлоргексидин біглюконат. (ціна в аптеці 10-15грн/100мл). Залив в розпилювач і пшикав його прямо на випаровувач (туди де вставляється фільтр). Залишки використав на повітродувки. При розпилюванні періодично вмикав вентилятор (температура на макс.). Бо рекомендують його використовувати при температурі 20 і вище по С. Ефект є...тобто запаху немає. Якщо так і буде, то це мега круто за 10грн.)))))))

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: AVEO 1.5 LS
« Ответ #21 : 12 Сентября 2017, 22:41:34 »
Якщо так і буде
А воно так і стало. Працює.
Відкрив для себе Авто воск "ABRO" Super Gold Carnauba Car Wax
Ого  8)
Ціна 150-170грн. Читав тести, він кращий за будь-які черепахи тощо. (звісно мова не йде про софт99).
Маскуючий ефект (риски) на висоті, сяє просто бомба, колір насичений не менш ніж від спец. черепахи синьої, вода (вибачте) лайно та інше просто не пристає, або легко видаляється. Пилюка ...ну без неї нікуди, але.....якщо їхати по грунтовці вона звісно пристає, але мало і більше не липне.



!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.