Автор Тема: Реальна сумма за свято, або скільки Магнолька на ньому заробляє!  (Прочитано 10822 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Lel`ka

  • Мисс 2011
  • Модераторы
  • Amor Vincit Omnia!
    • PROcosmo Company - интернет-магазин модной одежды и аксессуаров
хто такий Фадєй і нашо йому та ванна? dntknw
у меня истерика  :D :D :D

по теме - всех балаболов в сад! будут выступать ещё - имена на публику и поговорим!

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Довго думала, чи варто мені писати в цієй темі … але так як все одно всі шишки летять на мене, мабуть все ж таки варто це зробити )))
Прошу не ображатися, це суто моє особисто імхо.
Одразу зауважу, що цей деер був дуже душевний ,все на вищому рівні ,і ми всі остались дуже задоволені. Я особисто вдячна Магнолі і Капітошці, за те що взяли на себе цю ношу і достойно все організували.
Все ,що напишу нижче ,це швидше побажанная на майбутне  чи  пояснення деяких висловлюваннь
Так історично склалося, що  всі  деери авео-клубу організовує Магнолька, за що завжди (щоб вона б собі не придумувала) всі дуже їй вдячні. В неї є великий досвід у цій справі, бо це її професія, є багато зв»язків і моживостей – тому якось це не обговорюється..
Я ніколи в житті не "валила" проекти і не підставляла своїх клієнтів і для мене було справою честі провести цей уіккенд найбільш наближеним до свята!!!
 
я розумію і знаю, що Ксюша звикла все робити на вищому рівні, тому що її замовники люди достатньо не прості.
Але є одне але.. і це але як раз таки стосується авео клубу і того що вийшло в цьому році…
Зараз для всіх важкі часи, і авео-клубники не виключення. Я розумію, що діджеї, ведучі і апаратура – це круто,  накриті столи, які в цьому році валилися від їжі (і досить смачної їжі),  це класно – але  ж не зарад цього всі приїзжають на деер  - єдина мета всіх, хто їде на деер – це зустріч і спілкування з друзями - можливо варто було обійтися без наворотів за рахунок більш доступної ціни ? Якщо прикинути грубо – 290 грн свято  +100 грн проживання – це 400 грн. На сім»ю із двох людей – це 800 грн. кожен привіз із собою як мінімум на 200 грн їжі і випивки – тобто два дня свята для сім»ї це 1000 грн – це дууууже великі гроші. я розумію, що теоретично це раз на рік, і заради зустрічи з друзями можно собі дозволити – але навіть чисто матеріально – багато в кого немає такої суми, щоб витрати її за два дні. І багато хто відмовився від деера тільки із-за того, що не в змозі на сьогодення витратити таку суму. Наприклад , моя Дашка виросла в авео-клубі ,і для неї це свято не менш свято ніж для мене.. І вона не дуже зрозуміла, чому саме я не можу її в цьому році взяти із собою...  :'(  і є ще діти авеоводи, які б із задоволенням би відвідали свято ,але питання дитячої ціни є дуже актуальним...  діти ж як би не п"ють і їдять по краплі... я знаю, що можна попроситися і  завжди б зробили поблажку ,але ж таких як моя мала чимало...
 
... Нещодавно (перед ДР) отримала питання в лічку: "Якщо я приїду в суботу ввечері, ночувати не буду і їсти теж не буду, то скільки я маю заплатити?"
Люди, ви знущаєтесь з мене? Відповідаю! Якщо я прийду в театр і скажу, що я хочу пройти в середину, але виставу дивись не буду, то скільки я маю заплатити за квиток?"
 
Щодо таких ситуацій – можливо б  такі питання не виникали, якби сума за деер була б хоча б до 150 грн?
Це ж бред , що люди мають вничку вночі приїзжати, щоб побачити тих, кого немає іншої можливості побачити як на деер?
Паабнімать друзів за 270 грн - якось трохи некамільфо....

Далі.  Дуже багато питань особисто мені задавали – із чого саме состоїть сума в 290 грн. Доречі ,це питання сталося наслідком минулого деера, де  якось не дуже склалося з їжою ,і  багато хто  дуже з опаскою відносився до питання – як воно буде в цьому році.  А в цьому році столи ломилися від їжі, так як наскільки я розумію, їжі було замовлено на гараздо більшу кількість людей , а віртість  розпалася на присутніх. Та ж горілкіа – вона була найкрутіша, але зараз з заводу продають по 350 грн за 10 літрів гарну горілку в паках  – зараз всі на неї перейшли – це також могло зекономити купу грошів. ??? Нарезка – було 5 чи 10 кг – тобто купа і дуже смачна – але її майже всю віддали поварам і діджеям з ведучим, тому що її було занадто багато..  Можливо ,виходячи з вищесказаного,  варто зараньше писати приблизну смету деера (до деера)– і обговорювати з усіма разом – як можна удешевити загальну суму, щоб якогома більше людей мало змогу бути присутніми? Чому з усього робиться тайна-сюрприз, з якої потім витікає купа питань?

Далі.
А тепер повернуся до списків, на які я розраховувала! Вважаю, що людина пишеться в список тоді, коли розуміє, що поїде і розраховує на деякі витрати. А коли хтось, десь поговорив, а потім за всіх вирішує хтось один - підстава!
 
Так як це конкретно камінь в мій огород, що я записала людей і вони не приїхали . Вартість і місце деера було озвучено за тиждень за деера. В деяких людей змінилися плани, другі захворіли, а інші просто сказали – дорого (це не *деякі* витрати, а тисяча гривень, деякі місяць живуть на такі гроші)– поясніть  за що? Що я мала пояснити людям? Претензії щодо того, навіщо було записувати саме  мені  їх в список – вважаю безпідставними, тому  що всі мною записані люди сказали, що мають бажання бути на деері. Але все залежить від вартості і умов. Це нормально, завжди пишуться попередні списки, а якщо людей щось не влаштовує ,вони не їдуть. Всі роки сума за деер озвучувалася хоча б за місяць. Так само викреслилося із списку купа людей ,яких не я записала - то хіба їх причини не їхати на деер  поважніше ніж у тих, кого я записала?  dntknw Я все розумію, що у Ксюші зараз такі обставини з малюком, що їй взагалі не до організації деерів, але може варто просто делегувати частину справ з організації , і тоді воно буде якось полегше? Я думаю, що в нас в клубі купа людей ,які готові допомогти з усім – закупками, організацією програми на свято, пошуком бази – чому не підключити їх? Принаймні спробувати?

А далі моє послання адресоване всім, кому цікаво скількі ж я врешті решт заробляю на ДР клубу.
Так от мої любі, скажу чесно, багато!!! Дуже багато!!! Гємору, втраченого часу і невдячності...
 
Ги. Ксюша , це така участь всіх ,хто бере на себе хлопоти з якихось організацій ))))
Останні новосілки в мене навіть ніхто не спитав, де взялася їжа  ,якось мовчки відпочили і роз»їхалися по домам ugaga  Але з вдячністю повезло – всі були вдячні )))))

Конкретика по вартості свята: - 400 грн було зібрано за електроенергію по місцю, бо в нас банально скінчились гроші)))
Оце також дуже дивовижне диво, просто не хотілося вже сваритися з ними – але коли Янка сМумріка всю ніч  з піврічною  дитиною  ходила по вулиці в пошуках доміка, в якому є світло, щоб ввімкнути обігрівач і зігрітися – то чогось  не дуже співробітники бази поспішали щось зробити … ((((

хочу, щоб це прочитали декілька людей і більше не патякали про те, що я заробляю на клубнях...Мені, наприклад, дуже не приємно, а вам?
Ксюша, про те, що ти заробляєш  чи ні -  клубні не патякують – це твоя особиста справа, і ми вдячні, що ти взагалі за це берешься, не дивлячись нінащо. Просто  всім хотілося б мати більш прозору картину з можливістю пошуків варіантів удешевшення свята заради з»яви можливості бути присутніми якомога білої кількості одноклубників.
Все вищенаписане суто моя думка, яка частково складається із питань, які мені задавали одноклубники.
Нікого не хотіла образити. Якщо шось не так написала ,пробачте мене.

ps/ можете починати кидати каміння  :D
« Последнее редактирование: 24 Сентября 2014, 13:23:57 от Юджуля »
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн SнУsmuMриK

  • Старожил
  • Вы не видели Муми-тролля?
  • Авто: другое
  • Город: Донецк - Киев
і обговорювати з усіма разом – як можна удешевити загальну суму, щоб якогома більше людей мало змогу бути присутніми? Чому з усього робиться тайна-сюрприз, з якої потім витікає купа питань?
гиии. Знаєш, що буде? Балаганннніщеее :))) Обговорення, то таке. Можна зовсім його не допускати.
Просто викласти пропозицію. Хто згоден - приймає участь, хто не згоден йде лісом :)

Оце також дуже дивовижне диво, просто не хотілося вже сваритися з ними – але коли Янка сМумріка всю ніч  з піврічною  дитиною  ходила по вулиці в пошуках доміка, в якому є світло, щоб ввімкнути обігрівач і зігрітися – то чогось  не дуже співробітники бази поспішали щось зробити … ((((
не ну че, сторож любезно дирижировал ключами от разных домиков  :D Рубильник дергал исправно  :D  Под конец собаки замахались на меня гавкать  ugaga ugaga ugaga

з.ы. главное, все здоровы ))

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
гиии. Знаєш, що буде? Балаганннніщеее :))) Обговорення, то таке. Можна зовсім його не допускати.
Просто викласти пропозицію. Хто згоден - приймає участь, хто не згоден йде лісом :)
та ладна - скільки ми їздили до авеоводів в Запоріжжя, в Харків, в Донецьк, Карпати, в Букі, на Шацькі - завжди обгововалося все!!!! і жодного балагану  :P
в Донецьк на 8 березня три рази їздили, по три дня там були - їжа обходилася 100 грн з людини - м"яса 20 кг -  хоч собак годуй - не знали куди дівати  dntknw
Можливо авансом по 100 грн збирати за два місяця - сума не велика ,але була б як залогова сума  dntknw repa

В нас все одно за два місяця до деер є теми тіпа теревені - то чому б не теревеніи по ділу - наприклад Ксюша пише
- пропоную тему таку то, їжа така то (приблизний кошторис),
+ спиртне (знов таки можливо краще кожен собі - неп"ющих багато ,а п"ющі удешевлять себе самі)
+диджей чи хтось візьме на себе роль ведучого?
+
+
що заважає так зробити?  dntknw


з.ы. главное, все здоровы ))
beer2
« Последнее редактирование: 24 Сентября 2014, 13:53:25 от Юджуля »
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн OLEG_S

  • Старожил
  • КИЕВ, Харьковский Фабия, Авео (была), Ford Fusion
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Давайте сейчас не "махать руками после драки" и не устраивать разборки... уже всё прошло.
Жизнь нынче стала финансово дороже, от сюда и ставки выше.
Просто в следующий раз, за месяц или два, добровольцы подымут руки и займут очереди на должности
1. Искатель места
2.Скупатель продуктов, очень дешёвых
3.Поворят штук пять, чтоб не нанимать
5.Уборщиков и посудомоек отрядик.
С маленькими детьми не принимаются.... как-то так.
 beer2
ЛЕНЬ - двигатель прогресса

Оффлайн SнУsmuMриK

  • Старожил
  • Вы не видели Муми-тролля?
  • Авто: другое
  • Город: Донецк - Киев
С маленькими детьми не принимаются.... как-то так.
 beer2
не катит!!  :P Катюха уже знакома с Фадеем. У них стрела на новый ДР забита  :D :D

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
 :D
не катит!!  :P Катюха уже знакома с Фадеем. У них стрела на новый ДР забита  :D :D
будут вдвох вночі гуляти?  ::) :D

 beer2
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн OLEG_S

  • Старожил
  • КИЕВ, Харьковский Фабия, Авео (была), Ford Fusion
  • Авто: другое
  • Город: Киев
не катит!!  :P Катюха уже знакома с Фадеем. У них стрела на новый ДР забита
На должности не принимаются, а не на участие... -)
ЛЕНЬ - двигатель прогресса

Оффлайн serg.r2007

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Белочка
Все по старому  гыгы
ни х...я не поменялось((((

Оффлайн SнУsmuMриK

  • Старожил
  • Вы не видели Муми-тролля?
  • Авто: другое
  • Город: Донецк - Киев
Все по старому  гыгы
ни х...я не поменялось((((
які люди! як ти взагалі?? :))

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Все по старому  гыгы
ни х...я не поменялось((((
:D тіптаво  :D
що, премію так і не дали?  dntknw
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн Antivirus

  • Модераторы
  • Mrs. Adams )))
  • Авто: другое
  • Город: вівьЛ
Катюха уже знакома с Фадеем.

О! навіть Катюха з ним знайома вже :'(


Очі Мамині, усмішка Татова, характер - Сталіна!

Оффлайн Андрюха

  • Старожил
  • Если стало в жизни туго - погляди на морду друга
  • Авто: другое
О! навіть Катюха з ним знайома вже :'(
если тебе будет легче, я тоже не в курсе о чем речь гыгы правда меня это не тревожит гыгы
С тех пор как начал водить авто стал осторожнее переходить дорогу...

Оффлайн Magnoliya

  • администрация
  • Авто: другое
О! навіть Катюха з ним знайома вже :'(
Теперь має бути питання, а хто така Катюха :D
www.step-btl.com.ua
МОЯ МАШИНКА ПРОДАНА, НО ОСТАЁТСЯ В КЛУБЕ!!! ПРОШУ ЛЮБИТЬ И ЖАЛОВАТЬ!

Оффлайн Antivirus

  • Модераторы
  • Mrs. Adams )))
  • Авто: другое
  • Город: вівьЛ
теперь має бути питання, а хто така Катюха
"по-батькові" суттєво змінить ситуацію)))
Очі Мамині, усмішка Татова, характер - Сталіна!

Оффлайн ZoZiC

  • *Флудер 2012*
  • Мистер Авео Клуб 2010
  • Авто: другое
  • Город: S.City
"по-батькові" суттєво змінить ситуацію
...іївна ::)
а шо?
чи може вам ще й фото тре? ???
якшо не будеш чемним - закрию в туалеті!

Оффлайн AceUA

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Коцюбинське, це майже Київ
по теме - всех балаболов в сад! будут выступать ещё - имена на публику и поговорим!
дык балаболы это в основном те, кто обещал и не приехал :-X ::) :D
...отсюда и нехватка средств, ибо на праздничном столе могли наесться и напиться минимум вдвое больше людей...вот и посчитайте к примеру ещё 30 чел на 300 грн = 9000 и всё ОК...
...або псих, або геній...це дві крайності однієї і тієї ж сутності )))

Оффлайн Krom

  • Старожил
  • грамотей-опричникъ
  • Авто: другое
"по-батькові" суттєво змінить ситуацію)))
У них же одно и то же отчество)

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн -SV-

  • Постоялец
  • Пламенно-золотистая Aveo-II LS
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: м.Київ
Все по старому  гыгы
ни х...я не поменялось((((
CЕрега водки осталось ... не хватало тебя и твоего махрового халатика

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Член клуба
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
У них же одно и то же отчество)
Antivirus, Это вообще ступор? ugaga ugaga bravo

По-ходу у Сталкера и Кусто появилась серьезная конкурентка ugaga ugaga
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн Antivirus

  • Модераторы
  • Mrs. Adams )))
  • Авто: другое
  • Город: вівьЛ
У них же одно и то же отчество)
омг...   Катюха Анатолієвич?
Очі Мамині, усмішка Татова, характер - Сталіна!

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Член клуба
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
омг...   Катюха Анатолієвич?
РЫДАЕМ... ugaga ugaga ugaga
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн Krom

  • Старожил
  • грамотей-опричникъ
  • Авто: другое
омг...   Катюха Анатолієвич?
Хм, а чей папа Толик?

Оффлайн Branitar

  • Старожил
  • Славься Динамо, ты лучше всех и мы с тобой
    • http://www.panda-rav.com/
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Київ
омг...   Катюха Анатолієвич?

так ведь должно быть ...вна, гыгы гыгы гыгы гыгы
Мальчик подошел и жестом показал, что его зовут  Хуан гыгы


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.