Автор Тема: Фишинг "Киевстар"  (Прочитано 5995 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн hamerok

  • Пользователь
  • бешеный Getz
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Фишинг "Киевстар"
« : 05 Декабря 2013, 09:45:06 »
Всем привет!
На днях недобросовестные люди  zopa начали рассылку фишинговых сообщений от имени "Киевстар".
Просьба не переходить по подозрительным ссылкам в письмах и не загружать никаких приложений!!!
Они (письма) не имеют никакого отношения к компании!!!

Пример фишингового письма, которое может прийти:
...З 01.12.2013 «Київстар» Платить гроші користувачам "Домашнього Інтернету"

Для абонентів підключених до послуги "Домашній Інтернет" з'явилася нова можливість заробити гроші не встаючи з крісла.
Переглядаючи рекламні ролики зі свого комп'ютера.

Кампанією ПрАТ «​​Київстар» був розроблений програмний продукт: "Money_Kyivstar"
За допомогою якого клієнти підключені до "Домашнього Інтернету" отримуватимуть до перегляду рекламні ролики українських віробніків за перегляд яких будуть отримувати фінансові винагороди:

1) Ролик до 01:00 хвилин: 0,20 UAH
2) Ролик до 02:00 хвилин: 0,50 UAH
3) Ролик до 03:00 хвилин: 1,0 UAH
Кількість для перегляду: необмежена.
< b>
Кошти зараховуватимутся миттєво на окремий рахунок абонента після повного перегляду відеоролика.
Після чого їх можна використовувати на такі послуги як:
Оплата "домашнього інтернету" «Київстар»
Поповнення мобільного рахунку оператора: Київстар, Djuice, Beeline.
Переказ коштів в особистий гаманець системи: money.kyivstar.ua (комісія: 1%)...


Официальный ответ компании:

Цими днями користувачам системи самообслуговування «Мій Київстар» /«Мій DJUICE» могли надійти електронні листи з темою «"Київстар" платить гроші абонентам!». Такі листи є фішинговими Email-розсиланнями з неправдивою інформацією нібито від імені Компанії.

Радимо Вам у жодному разі не завантажувати вкладень та не переходити за посиланнями, що наведені в цих листах від третіх осіб.

Увага! Якщо Ви перейшли за посиланням, завантажили, а тим паче встановили завантажену програму, Вам необхідно терміново змінити Ваш пароль входу до системи «Мій Київстар» /«Мій DJUICE». Це дозволить Вам бути впевненим у безпеці свого профіля (аккаунта). Для цього:
   
у системі «Мій Київстар» /«Мій DJUICE» зайдіть до розділу «Профіль» («Настройки користувача»);
перейдіть за посиланням «Редагувати пароль» і скористайтеся підказками для зміни пароля на новий.
 
Прикро, що доводиться звертася до Вас з такого приводу, але ми вважаємо своїм обовязком попередити Вас про можливі наслідки.

Будь ласка, обачно ставтеся до завантаження будь-яких програм з Email-розсилань і пам'ятайте, що фішинг розвивається найбільш стрімко серед методів крадіжки особистих коштів та інформації в Інтернеті.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.