Автор Тема: Skoda Yeti  (Прочитано 5926 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн οlden

  • Старожил
  • ЛЕНИН. Ленин муж.
  • Авто: другое
  • Город: Kyiv
Skoda Yeti
« : 14 Августа 2013, 19:23:06 »


Цитировать (выделенное)
Компанія Skoda офіційно представила оновлений кросовер Yeti.

Публічний дебют новинки відбудеться на автосалоні у Франкфурті, який пройде у вересні.

Кросовер отримав повністю перероблену передню частину, дизайн якої виконаний у стилі Octavia нового покоління і рестайлінгового сімейства Superb. Так, у Yeti з'явилася нові фальшрадіаторні грати, новий передній бампер та інші фари головного світла. Від колишніх круглих фар денного світла Yeti в ході рестайлінгу позбувся.

Трошки змінилися також задні ліхтарі та кришка багажного відсіку. Крім цього, модель отримала шильдики з новими логотипами чеського автовиробника.

Крім того, оновлений кросовер має тепер позашляхову версію. Вона відрізняється видозміненими переднім і заднім бамперами із захисними накладками, іншими протитуманними фарами, а також додатковим обваження кузова із захисного пластику.

В інтер'єрі Yeti змін зазнало лише рульове колесо, яке перекочувало сюди з нової Октавії. Кросовер також отримав нові матеріали для обробки крісел і додаткові варіанти виконання декоративних елементів на центральній консолі.

На європейському ринку оновлений Йеті буде доступний з чотирма дизельними і трьома бензиновими моторами. Потужність найслабшого з них становить 105 кінських сил, найпотужнішого - 170 кінських сил. Двигуни можуть поєднуватися як з механічною коробкою передач, так і з шести-або семиступінчастим "роботом" DSG.

Нагадаємо, нещодавно Skoda офіційно представила хетчбек Rapid, який в доповненні до назви отримав приставку Spaceback.
Таких як я, поміж таких як я, ще пошукати!

Оффлайн Fobos

  • Старожил
  • Вперед, Шахтер, мы - с тобой!
    • www.vasylchenko.ru
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Артемовск Донецкая обл.
Re: Skoda Yeti
« Ответ #1 : 15 Августа 2013, 10:18:07 »
Обновленная передняя часть нравится больше.
Опыт - это такая вещь, которая появляется сразу после того, как была нужна.

Оффлайн absurdum

  • Старожил
  • in corpore
  • Авто: другое
  • Город: Варна
Re: Skoda Yeti
« Ответ #2 : 18 Августа 2013, 20:24:37 »
Нехай кажуть, що про про смаки зась сперечатися, але ця машина некрасива. Для мене це аргумент.
Миша: Хочеш купатися?
Толя: Я стрілять хочу!

Оффлайн LenaKravchenko

  • Неизвестный герой
  • Елена
  • Авто: другое
  • Город: Запорожье
Re: Skoda Yeti
« Ответ #3 : 11 Ноября 2020, 13:56:00 »
а мне она нравится

Оффлайн Женька2

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Skoda Yeti
« Ответ #4 : 01 Декабря 2020, 13:29:24 »
Нашел крутые запчасти для вашего авто, вот тут https://zapchasti-market.com/zapchasti-dlya-kompressorov/shatuny-i-kolenvaly/ есть пару дешевых запчастей


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.