Автор Тема: Продам CHЕVROLET Aveo хетч 2008 р.в.  (Прочитано 6343 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Продам CHЕVROLET Aveo хетч 2008 р.в.
« : 21 Июля 2012, 12:47:21 »
У зв"язку із тим, що підвернулась цікава пропозиція по Мітсубісі, хочу таки поміняти коня.

А тому, продаю CHЕVROLET Aveo, 2008 року випуску ( в експлуатації з кінця серпня 2008 року ), 1,5 літра, хетчбек, 3-є дверей. Електровікна і електродзеркала + підігрів дзеркал, кондиціонер, гідропідсилювач керма, подушка водія, колір синій. Гаражне зберігання. Одина власник - я. Пробіг 102 тисячі. Всі ТО вчасно і в повному об"ємі, т.т. масла ( тільки рідні ДжіЕмовські ), фільтра, ремені, чистка інжектора на 45 тисячах ( при переході на інший бензин ).

Додатково ставив: тоновані вікна, захист двигуна, антикорозійна обробка, СД магнітола. Додатково даю 4 покришки зимові ( на Мітсубісі 14-ки не ідуть ).

Ремонтував: мальований капот - попав камінь - малював на СТО "Катер". Є сколи і незначні подряпини, все як на нормальному автомобілі, який нормально експлуатується. Міняв задні стійки, стійки стабілізатора, підшипник ступиці.

Ціна: враховуючи те, що мало хто розуміє, що означає "Без торгу", то пишу вищу ціну ніж очікую - прошу 10 тисяч зелених. Торг в розумних межах.

Контакти: 050-666-86-74 - Арзу.

P.S. Продаю не довше місяця. Далі пропозиція буде знята ( Мітсубісі вже продадуть без мене ).

Добавлено: 21 Июля 2012, 12:49:13
У зв"язку із тим, що підвернулась цікава пропозиція по Мітсубісі, хочу таки поміняти коня.

А тому, продаю CHЕVROLET Aveo, 2008 року випуску ( в експлуатації з кінця серпня 2008 року ), 1,5 літра, 86 коней, хетчбек, 3-є дверей. Електровікна і електродзеркала + підігрів дзеркал, кондиціонер, гідропідсилювач керма, подушка водія, колір синій. Гаражне зберігання. Одина власник - я. Пробіг 102 тисячі. Всі ТО вчасно і в повному об"ємі, т.т. масла ( тільки рідні ДжіЕмовські ), фільтра, ремені, чистка інжектора на 45 тисячах ( при переході на інший бензин ).

Додатково ставив: тоновані вікна, захист двигуна, антикорозійна обробка, СД магнітола. Додатково даю 4 покришки зимові ( на Мітсубісі 14-ки не ідуть ).

Ремонтував: мальований капот - попав камінь - малював на СТО "Катер". Є сколи і незначні подряпини, все як на нормальному автомобілі, який нормально експлуатується. Міняв задні стійки, стійки стабілізатора, підшипник ступиці.

Ціна: враховуючи те, що мало хто розуміє, що означає "Без торгу", то пишу вищу ціну ніж очікую - прошу 10 тисяч зелених. Торг в розумних межах.

Контакти: 050-666-86-74 - Арзу.

P.S. Продаю не довше місяця. Далі пропозиція буде знята ( Мітсубісі вже продадуть без мене ).

Оффлайн Lel`ka

  • Мисс 2011
  • Модераторы
  • Amor Vincit Omnia!
    • PROcosmo Company - интернет-магазин модной одежды и аксессуаров
Re: Продам CHЕVROLET Aveo хетч 2008 р.в.
« Ответ #1 : 29 Июля 2012, 23:47:37 »
фото пожалуйста!

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Продам CHЕVROLET Aveo хетч 2008 р.в.
« Ответ #2 : 30 Июля 2012, 22:55:32 »

Оффлайн Lel`ka

  • Мисс 2011
  • Модераторы
  • Amor Vincit Omnia!
    • PROcosmo Company - интернет-магазин модной одежды и аксессуаров
Re: Продам CHЕVROLET Aveo хетч 2008 р.в.
« Ответ #3 : 30 Июля 2012, 23:35:37 »
удачи в продаже, Арзуньчик! машинка очень ухоженна :) довелось и видеть и трогать :)

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Продам CHЕVROLET Aveo хетч 2008 р.в.
« Ответ #4 : 06 Августа 2012, 20:41:37 »
Для тих, хто думає над придбанням моєї Авео, мінімальна ціна продажу 8,5 штуки вічнозелених. Пропозиція до 01 вересня, далі Мітсубісі піде на продаж і мені сенсу продавати "скидаючи" не має......
Звертаю увагу, що Авео Хетч відносить до самих неуганяємих автомобілів, на відміну від кузова седана....

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Продам CHЕVROLET Aveo хетч 2008 р.в.
« Ответ #5 : 07 Февраля 2013, 17:51:47 »
У зв"язку із передчасною загибеллю моєї машинки в ДТП, вона продана....
Купив собі Мітсубісі Ланцер, 2007 року.... але залишаюсь постійним членом Авео-клуба ! :)

Тему можна закривати.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.