Автор Тема: Після видалення windows 7 не ставиться Windows XP  (Прочитано 6783 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
допоможіть хто чим зможе, два дні вже мучу ПК і все безрезультатно. Почну спочатку, стояла Windows XP, вирішив попробувати 7, стала без проблем, але не знайшовши всі драйвера, принтер, тюнер і т.п. вирішив назад повернутись на XP.  Відформатував повністю вінта, розбив на нові розділи, йде установка до того місця де вже пише установка закінчмтся через 39хв. і через пару хвилин комп виключається. Порбував разні діски , ставив з різних приводів, на одном і томже місці він виключається. Думав може що з компом, ставлю знову 7 стає без проблем.

Оффлайн Yevhen

  • Пользователь
  • Aveo-I 1.5LS 2006
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Київ/Бровари
Є підозра, що він7 після спроби установлення перетер під себе MBR - master boot sector диску (основний завантажувальний сектор диску). Тепер його треба засобами відновлення winxp відновити.

Спробуйте погуглити "восстановление MBR windows xp"

Добавлено: 07 Мая 2012, 23:04:38
ось тут наче непогано розписано...

http://ubuntologia.ru/grub-mbr-windows#mbr
« Последнее редактирование: 07 Мая 2012, 23:04:38 от Yevhen »

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
Yevhen, роблю так як написано по Вашій ссилці, просить ввести пароль адміністратора, де його взяти?

Оффлайн Yevhen

  • Пользователь
  • Aveo-I 1.5LS 2006
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Київ/Бровари
Yevhen, роблю так як написано по Вашій ссилці, просить ввести пароль адміністратора, де його взяти?

А у вас на винті залишилася стара версія XP? тоді спробуйте той старий пароль від облікового запису Administrator (можу припустити, що скоріше за все він у Вас пустий - натисність enter.)

Вам головне увійти до режиму командної строки (c:>) , щоб там запустити команду fixmbr .

Взагалі б я Вам рекомендував не користуватися стандартними засобами відновлення, а скачати (наприклад на рутрекері) готовий образ диска реаніматора на базі windows XP. Там все якось легше і доступніше.

Добавлено: 08 Мая 2012, 08:55:50
Приклад:

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3550038
« Последнее редактирование: 08 Мая 2012, 08:55:50 от Yevhen »

Оффлайн Leksi

  • Член клуба
  • Вот ща.... Докняпаю....
  • Город: Киев
bugajchyk,

чета странное.... сколько раз ставил всякие виндовозы независимо от того, какая версия после какой ставилась и таких проблем не наблюдал.... ??? Я так понимаю - винт полностью форматировался? Если да - средствами чего? Виндозным установщиком? Я в таких случаях использую...ю ну например Партишн Мэйджик.... И проблем нет... ???

просить ввести пароль адміністратора, де його взяти?

ну так ты же задавал пароль при установке винды? вот его и просит. по умолчанию изначально пароля нет, если ты ничего не вводил..... вот только я не понял, что ты восстанавливаешь..... если ты переразбил винт и отформатил - все виндюки умерли... новый виндовс удалось поставить? по вышенаписанному я понял - нет... т.е. у тебя винды нет..... я бы попробовал отформатить винт сторонней прогой (причем сделать полное, а не быстрое форматирование)... и потом ставить винду... (если данные не нужно сохранять на компе)...

по ссылке Yevhen-а все расписано... еще есть такая ДОС команда fdisk /mbr :)


ВОТЬ тема на икс-бите по восстановлению МБР...
Владелец "пьяной Хонды"
Передо мной 3 кубика с буквами Б, Л и Я - пока не сложу слово СЧАСТЬЕ отсюда не уйду!

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
розділи на вінчестері були видалені і по новому створені, форматував чере саму установку, через акронікс, на іншому пк через повне форматування, одне й те саме.
Поїхав я до знайомого щоб він ще голову поломав, вкл пк пішла моя установка віндовс, коли дійшло до пункту установка завершится через 39 хв там де в мене вибивало, а воно не вибило пішло далі як і має бути. В чому прикол так і не зрозумів. Знайомий каже що можливо був  конфлікт з додатковими пристроями які були підключені, принтер, модем. Ще раз попробувати установити 7 потім xp що вже боюсь. Щас ще раз переустановлю xp  гляну що воно буде.
дякую всім за допомогу beer2

Оффлайн walez3

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Украина Крым Алушта
попробуй в биосе переключить на IDE с AHCI
Синий экран был?

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
walez3, синій був, вибиває коли вже йде установка, з лівого боку 5 кружечків які по черзі загораються, на четвертом кружечку пише установка , з низу пише до кінця залишилось 39 хв. З правої сторони міняється текст що може віндовс.


Добавлено: 08 Мая 2012, 18:22:53
почав ставити ще раз xp, вроді пішло далі, до кінця не вспів доставити пропало світло, упс протримався 15 хв і теж здався :(
« Последнее редактирование: 08 Мая 2012, 18:22:53 от bugajchyk »

Оффлайн Beat

  • Старожил
  • /dev/null
  • Авто: другое
  • Город: Львов
может компьютер не желает возвращаться с новой красивой 7ки в старую xp-шку ;)

Оффлайн Yevhen

  • Пользователь
  • Aveo-I 1.5LS 2006
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Київ/Бровари
может компьютер не желает возвращаться с новой красивой 7ки в старую xp-шку ;)


+1! ^)

Слухай, друже Бугайчику, може менше геморою було б дрова на сімку знайти :D

Добавлено: 08 Мая 2012, 19:08:39
До речі, будеш ставити наново - не забудь повитикати все, що тільки можна витикнути - з юсб портів, принтер, сканер, флешки тощо. Залишити тільки мишку, клаву та монітор.

Не погано було б правда і пам'ять потестити перед установкою. Плюс в біосі максимум налаштувань поставити по дефолту.

« Последнее редактирование: 08 Мая 2012, 19:08:39 от Yevhen »

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський



Слухай, друже Бугайчику, може менше геморою було б дрова на сімку знайти :D

Добавлено: 08 Мая 2012, 19:08:39
До речі, будеш ставити наново - не забудь повитикати все, що тільки можна витикнути - з юсб портів, принтер, сканер, флешки тощо. Залишити тільки мишку, клаву та монітор.


та я впринципі не проти залишитися на 7 але не можу ніде знайти драйвера для принтера HP deskjet 3650. Не купляти для цьогож новий принтер, я розумію що всеодно прийдеться переходити на неї, може пізніше щось з"явится.
Нарешті XP стала vcool. так як і було пораджено повід"єднував все зайве,
Всім ще раз дякую за допомогу.
PS: Може в когось є дрова до даного принтера для 7 поділіться якщо не шкода.

Оффлайн Yevhen

  • Пользователь
  • Aveo-I 1.5LS 2006
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Київ/Бровари
на офіційному сайті HP дивилися дрова?

Оффлайн Allgreen

  • Постоялец
  • Авто: другое
  • Город: Каменское
попробуй в биосе переключить на IDE с AHCIСиний экран был
скорее всего эта проблема.
Рено Сандеро 0.9, раньше авео хетчбек.

Оффлайн Yevhen

  • Пользователь
  • Aveo-I 1.5LS 2006
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Київ/Бровари
на офіційному сайті HP дивилися дрова?

Ось що пише оф. сайт щодо дров на принтер

Цитировать (выделенное)
Драйверы для вашего устройства HP уже включены в состав новой операционной системы Windows 7! Для работы с устройством загрузка драйверов не требуется. В этом документе вы узнаете, как настраивать драйвер печати





Добавлено: 08 Мая 2012, 20:56:41
Блін, на сайті ХП все розписано як діяти. Ви мануал курили?

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
Yevhen, дивився на оф сайті там теж пише що драйвера вже інтегровані в операційну систему, але вони щось взагалі не працюють, роблю все як написано, і воно тіпа має через інтернет установити їх, але... погугливши трохи в багатьх така проблема, ато я вже думав що в мене якись ПК не такий як у сіх


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.