Автор Тема: Пацани! Підтримайте знайому з Черкас в конкурсі!  (Прочитано 5739 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Всім привіт!

Моя знайома - наш член Авео Клубу - бере участь у конкурсі Міс чогось там на Дні народженні клубу... Підтримайте її своїми голосами, потрібно зайти і поставити відмітку навпроти ніку Lel'ka ... нажаль голосувати можна лише раз під своїм ніком... всім дякую!!!!

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Ось ссилка: http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=156906.0

у кого ссилка не відкрилась, або якась бадяга сталась, переходьте по кнопкам:     Chevrolet AVEO Клуб »
    Chevrolet Aveo - клуб »
    Клуб »
    Бугги Вугги 2011 »
    Мисс Совершенство! »
    Тема: ГОЛОСОВАЛКА и правила участия!


Оффлайн Lesly

  • Старожил
  • CD тихо и не DVD меня!
  • Авто: другое
  • Город: Киев
бере участь у конкурсі Міс чогось там на Дні народженні клубу...
:D
а у нас и такая номинация есть?)

Возможно, в этом мире ты всего лишь человек, но для кого-то ты - весь мир (Габриэль Гарсиа Маркес)

Андрей

  • Гость
Голоснул  beer2

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Андрей  дякую!

Lesly  - ми ж западенці і назву конкурсу "Мис совершенство" на українську важкувато перекласти... у слові "Неперевершеність" не визначається повноти  і ємкості слова "Совершенство"... тому я, щоб сильно собі увечері, після важкого робочого дня, не ламати голову, написав саме так... хлопці все зрозуміли, а конкурсантка не проти... :)   доречі, можеш теж проголосувати за неї, я буду вельми вдячний :)

Оффлайн vadzjo

  • Пользователь
І я також віддав свій голос

Оффлайн desant

  • Старожил
  • Моя любимая блондинка
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Kremenchug
за Лельку! Она лучшая.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Ну же хлопчики й дівчатка!!!!! Ану навались, на оценки не скупись!!!!! :)  голосуємо та інших запрошуємо!!!!!!........ докажемо, що ми можемо допомогти дівчинці виграти і що нас, западенців, важкувато обігнати!!!!!!!

Оффлайн Andrew

  • Старожил
  • Україна-Русь
  • Авто: другое
  • Город: БОМЖ
Міс чогось там ...
:D За це, просто варто проголосувати...  bravo  ugaga
Робиш - не бійся, боїшся - не роби, а зробив - не шкодуй!

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
Ну ось і я проголосував за неї. Бажаю їй перемоги! ;) А шо переможцям там мажорний приз приготували, що шуму стільки підняли? :)
active driver

Оффлайн Slay

  • Старожил
  • Город: Одесса
да и я голоснул"!"!

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Всім дякую! Наша фаворит, незважаючи на досить сильну конкуренцію, перемогла! З чим її і вітаємо! Іще раз всім дякую. Модератори можуть закривати цю гілку. :)

Оффлайн Andrew

  • Старожил
  • Україна-Русь
  • Авто: другое
  • Город: БОМЖ
Модератори можуть закривати цю гілку. :)
а пиво? :D
Робиш - не бійся, боїшся - не роби, а зробив - не шкодуй!

Оффлайн Slay

  • Старожил
  • Город: Одесса

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Це можна, на найближчій зустрічі, якщо зберемось, але пиво за мною...... та і Львовякам я пивка обіцяв..... :)

Оффлайн Lel`ka

  • Мисс 2011
  • Модераторы
  • Amor Vincit Omnia!
    • PROcosmo Company - интернет-магазин модной одежды и аксессуаров
ухты, какая тема! честно говоря давно видела её, потом совсем забыла... спасибо вам, дорогие мои, за поддержку и симпатию! :)  beer2 vcool



Шах, до встречи послезавтра!!!  vcool beer2


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.