Автор Тема: ОККО  (Прочитано 134953 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ANRI

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Бориспільщина...
Re: ОККО
« Ответ #2450 : 04 Июля 2016, 08:31:40 »
OKKO, чи можна зробити можливість через сайт "Моя фішка" купувати купони на знижку 1 грн/л (6000 та 11000 балів)? Просто наприклад ситуація: я планую поїздку на відпустку. До цього часу на авто не виїзджаю,  тож можливості заїхати на азк і зняти бали за знижку немає. А так, через сервіс "Моя фішка", я списую 6000 чи 11000 балів купуючи купон. При цьому в цілях безпеки, для підтвердження списання балів на зареєстрований номер мобільного цієї картки фішка має прийти код, який необхідно ввести в відповідному полі сервісу "Моя фішка".
Велосипед - Авео 1,5 - Опель Віваро 1,9 (дизель) - Мазда 1,6...

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2451 : 04 Июля 2016, 13:20:00 »
OKKO, чи можна зробити можливість через сайт "Моя фішка" купувати купони на знижку 1 грн/л (6000 та 11000 балів)?
Дякуємо. Ми розглядаємо такий варіант. Щодо готовності механіки та функціоналу слід уточнити.


Добавлено: 04 Июля 2016, 14:38:17
OKKO, чи можна зробити можливість через сайт "Моя фішка" купувати купони на знижку 1 грн/л (6000 та 11000 балів)?
Зараз дана послуга надається лише при проведені фіскальної танзакції - тобто має бути виданий чек по касі про зняття балів за послугу (згідно чинного законодаства). Через це,  на жаль, пропозицію поки реалізовати не вдалось.

Як варіант можемо сказати, що дана послуга налаштовується щовівторка. Тобто якщо ви у понеділок під'їде на АЗК і замовите послугу, то вже у вівторок вона буде налаштована)



Добавлено: 05 Июля 2016, 10:35:23
Мережа «ОККО» вручила перше VOLVO в рамках літньої акції


2 липня на стадіоні «Арена Львів» відбулося перше футбольне змагання за автомобіль в рамках безпрограшної акції «Вигравай авто або знижку на пальне». Серед 10 учасників, які впродовж червня витягнули щасливу картку з написом «АВТО», найвлучнішим виявився Ігор із Києва. Саме він поїхав додому на новенькому Volvo V40 Cross Country.

Решта учасників зі Львівської, Одеської, Івано-Франківської, Закарпатської, Дніпровської, Київської, Кіровоградської та Вінницької областей отримали від «ОККО» заохочувальні подарунки – по 200 л якісного пального, солодощі від смачної заправки та каву від бельгійської компанії Rombouts.

Щоб дізнатись більше про змагання, емоції та враження, слідкуйте за новинами та очікуйте на відеозвіт вже найближчим часом.

Добавлено: 06 Июля 2016, 11:16:34


З 1 липня отримайте 25% знижки на сік Galicia (0,3л) при купівлі шоколадного хот-дога. В акції бере участь будь-який вид соку Galicia в скляній пляшці (0,3л), що є в наявності на АЗК.
Знижка надається при купівлі шоколадного хот-дога та соку одним чеком із карткою FISHKA.
Акція діє до 30 вересня 2016 року. Деталі: 0 800 505 118.
« Последнее редактирование: 06 Июля 2016, 11:16:34 от OKKO »

Оффлайн Андрюха

  • Старожил
  • Если стало в жизни туго - погляди на морду друга
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2452 : 06 Июля 2016, 22:55:23 »
заправлялся, вытянул карточку. скидка 1.55 или около того.
при следующей заправке оказалось что мне пробили прошлую скидку 1 грн, и этот мудило на кассе мне карточку(акционную) не вернул а выбросил, сказал она мне не нужна, он все зачислил на фишку.

нужен глаз да глаз, и здесь нае обманывают ((
С тех пор как начал водить авто стал осторожнее переходить дорогу...

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2453 : 07 Июля 2016, 10:30:33 »
заправлялся, вытянул карточку. скидка 1.55 или около того.
при следующей заправке оказалось что мне пробили прошлую скидку 1 грн...
 ((
Напишіть, будь ласка, номер вашої картки Фішка. Подивимось які знижки були зараховані. Можливо ви заправлялись по системі передоплати,тобто на певну суму чи кількість літрів. В такому випадку знижка переноситься на наступну заправку, тим самим видом пального з тією ж карткою Фішка.

Оффлайн Андрюха

  • Старожил
  • Если стало в жизни туго - погляди на морду друга
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2454 : 07 Июля 2016, 21:57:11 »
Напишіть, будь ласка, номер вашої картки Фішка. Подивимось які знижки були зараховані. Можливо ви заправлялись по системі передоплати,тобто на певну суму чи кількість літрів. В такому випадку знижка переноситься на наступну заправку, тим самим видом пального з тією ж карткою Фішка.
в личке номер

заправлялся первый раз обычно, второй раз до полного
С тех пор как начал водить авто стал осторожнее переходить дорогу...

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2455 : 12 Июля 2016, 10:28:40 »


Попереду ще 2 місяці акції, і наступний розіграш Volvo відбудеться вже 6 серпня. Заправляйте якісне на «OKKO» і вигравайте знижки або можливість позмагатись за новеньке авто. Кожен з вас може стати його власником. Усі цікаві моменти розіграшу ми зібрали у нашому відео звіті. Приємного перегляду.
Не зволікайте ;)

Добавлено: 12 Июля 2016, 10:33:31
заправлялся первый раз обычно, второй раз до полного

Здійснено перевірку по вашому рахунку: 2016-07-06 21:33:02 при заправці на АЗК "ОККО" за адресою м. Київ, просп. Воз`єднання, 15-Б   була надана знижка у розмірі 99,0 грн. Розглянемо детальніше: ви заправили 40,0 л Бензину А-92, під час покупки була просканована призова картка з розміром знижки 1,45 грн.
Загальна сума 99,0 грн. складається з:
1).  58,0 грн. - це знижка по призовій карті;
2).  10,0 грн. - це додаткова знижка, яка налаштована по рахунку;
3).  31,0 грн. - це відкладена знижка за попередню покупку.
« Последнее редактирование: 12 Июля 2016, 10:33:31 от OKKO »

Оффлайн Андрюха

  • Старожил
  • Если стало в жизни туго - погляди на морду друга
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2456 : 12 Июля 2016, 21:47:32 »
3).  31,0 грн. - це відкладена знижка за попередню покупку.
сколько было в грн за литр? скидка ?
С тех пор как начал водить авто стал осторожнее переходить дорогу...

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2457 : 14 Июля 2016, 14:25:46 »
сколько было в грн за литр? скидка ?

знижна була  1,7 грн. за літр, а 31,0 грн це відкладена знижка з попередньої заправки.


Добавлено: 14 Июля 2016, 16:49:47


Починаючи з липня в смартфуді нового покоління Meiwei можна ситно поснідати окремими ранковими пропозиціями, насолодитися смачним ланчем із уже улюблених страв з вок-меню або традиційних супів, доповнивши їх новими літніми салатами.
З 6:00 до 12:00 окрім страв з основного меню діє ще спеціальна сніданкова. В залежності від уподобань можна обрати ситних тайський омлет з овочами і куркою (або тільки з овочами), один з трьох видів соу-сендвічів – з качкою і апельсинами, телячим язиком чи овочами з горіховим соусом (ідеальний варіант для вегетаріанців), а також авторське печиво власного приготування – м'ятне з шоколадом або цитрусове з імбиром, котре стане смачним доповненням до ароматної ранкової кави зі 100% арабіки.

За всіма оновленнями ресторану Meiwei стежте на офіційній сторінці в Facebook.
« Последнее редактирование: 14 Июля 2016, 16:49:47 от OKKO »

Оффлайн Андрюха

  • Старожил
  • Если стало в жизни туго - погляди на морду друга
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2458 : 14 Июля 2016, 21:42:45 »
знижна була  1,7 грн. за літр, а 31,0 грн це відкладена знижка з попередньої заправки.

1. я заправился. вытащил карточку, там было Х грн. мне ее добавили на фишку и скидку в этот раз я не получил.
2. на следующий раз я заправлялся до полного, 40 литров, вытащил карточку акционную - 1.45 грн
3. я должен получить скидку Х+1.45, так?

каков был Х ?

(как мне помнится Х был на карточке 1.55 но на фишку мне пробили какую-то другую сумму)
С тех пор как начал водить авто стал осторожнее переходить дорогу...

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2459 : 15 Июля 2016, 10:44:05 »


Смачна заправка ОККО перетворюється на спортивну заправку? В певному сенсі так;)
Тепер на ‪‎ОККО‬ ще більше користі для здоров’я – на кількох АЗК мережі (у с. Гамаліївка поблизу Львова та в Гатному біля Києва) були встановлені спортивні майданчики – турніки, гімнастичні міні-комплекси та дитячі гойданки.
Тож тепер водіям, їхнім пасажирам, в т.ч. й дітям, можна не лише смачно поїсти в ресторані чи збадьоритися ароматною кавою, а й розім’ятися і відпочити під час дороги.
Що собою уявляє такий комплекс, та які можливості відкриває гостям АЗК ОККО – дивіться на відео.


Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2460 : 16 Июля 2016, 00:53:31 »
Цікаво хто головні героі)))
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2461 : 19 Июля 2016, 14:55:42 »
Це наші клієнти.

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2462 : 19 Июля 2016, 20:51:40 »
Актори?
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн ANRI

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Бориспільщина...
Re: ОККО
« Ответ #2463 : 20 Июля 2016, 08:53:09 »
відпочити під час дороги
Ну тут кожному різне: для спортсмена можливо це і відпочинок, а для більшості простих водіїв відпочинок це походити, розім'яти ноги, спину, прості рухи, а не такі як на відео гімнастичні вправи :) Так на турніку можна намахатися, що потім і за кермо не сядеш. Це більше для пасажирів, а ніж для водіїв. ;)
Велосипед - Авео 1,5 - Опель Віваро 1,9 (дизель) - Мазда 1,6...

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2464 : 20 Июля 2016, 11:44:17 »
Актори?
Клієнти-спортсмети

Добавлено: 20 Июля 2016, 17:16:19


«ОККО» щомісяця смачно годує майже 2 млн українців

10 років тому мережа «ОККО» відкрила ресторанний напрямок у своїй діяльності. Сьогодні він виріс до рівня найбільшої мережі закладів повноцінного харчування в дорозі. Кожного дня до 41 ресторану та 400 кафе мережі смачних заправок заїжджають десятки тисяч українців, щоб випити улюбленої кави, смачно перекусити чи повноцінно пообідати в дорозі. Станом на сьогодні на «ОККО» за місяць у середньому продається близько 1,8 мільйона порцій кави, 850 тисяч хот-догів та понад 60 тисяч супів.
« Последнее редактирование: 20 Июля 2016, 17:16:19 от OKKO »

Оффлайн ANRI

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Бориспільщина...
Re: ОККО
« Ответ #2465 : 22 Июля 2016, 09:12:41 »
OKKO, вчора і сьогодні зранку на азк біля сіл Проліски та Щасливе, намагався придбати купон на знижку 1 грн на 50 літрів пального (6000 балів). Вчора стажер Марк сказав, що його ще не навчили це робити, а більш досвідчені працівники просто напросто не вийшли до каси. Сьогодні зранку вже не стажер (ім'я не знаю, бо бейдж був прикритий жилеткою) сказав, що такої послуги немає (відсутній такий товар). Хоча вчора і вже сьогодні я дивлюся, що на сторінці моїє фішки в розділі винагороди ці купони (6000 та 11000 балів) є в наявності. Питання придбання цієї послуги через сторінку фішки залишається актуальним, якщо ваші співробітники всього не знають. Заїжджати на кожну заправку і шукати касира, який зможе мені оформити цей купон немає часу та і бажання, відпустка на носі. Прошу провести роз'яснювальну роботу з касирами та можливо можна мені через вас провести цю транзакцію в інет режимі (при наданні номера картки фішка). Дякую за розуміння та відповідь.
Велосипед - Авео 1,5 - Опель Віваро 1,9 (дизель) - Мазда 1,6...

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2466 : 22 Июля 2016, 12:36:43 »


Несподівані смаки холодної кави у ресторанах на «ОККО»

У спекотний літній день дорога втомлює більше, ніж будь-коли. Один із перевірених способів перепочити та збадьоритися – заїхати на смачну заправку «ОККО», щоб насолодитися фірмовою кавою. Чудова новина для гурманів – меню ресторанів мережі у липні поповнилося двома холодними кавовими коктейлями з несподіваним міксом смаків: тропічний айс-лате з натуральним сиропом із фініків та яблучний айс-кофі з натуральним сиропом із яблук.

Оффлайн ANRI

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Бориспільщина...
Re: ОККО
« Ответ #2467 : 22 Июля 2016, 13:25:52 »
OKKO, а щодо мого питання?
OKKO, вчора і сьогодні зранку на азк біля сіл Проліски та Щасливе, намагався придбати купон на знижку 1 грн на 50 літрів пального (6000 балів). Вчора стажер Марк сказав, що його ще не навчили це робити, а більш досвідчені працівники просто напросто не вийшли до каси. Сьогодні зранку вже не стажер (ім'я не знаю, бо бейдж був прикритий жилеткою) сказав, що такої послуги немає (відсутній такий товар). Хоча вчора і вже сьогодні я дивлюся, що на сторінці моїє фішки в розділі винагороди ці купони (6000 та 11000 балів) є в наявності. Питання придбання цієї послуги через сторінку фішки залишається актуальним, якщо ваші співробітники всього не знають. Заїжджати на кожну заправку і шукати касира, який зможе мені оформити цей купон немає часу та і бажання, відпустка на носі. Прошу провести роз'яснювальну роботу з касирами та можливо можна мені через вас провести цю транзакцію в інет режимі (при наданні номера картки фішка). Дякую за розуміння та відповідь.


Добавлено: 23 Июля 2016, 22:35:11
Нарешті сьогодні придбав купон на знижку за 6000 балів (Бориспіль, вул. Лютнева (нині Бандери)). З двох дівчат-касир одна знову на мене дивилася з подивом, що я від неї хочу. Потім сказала, що вона працює не так давно. Добре, що інша виявилася старожилом і все зробила, заодно і новинькій розказала що до чого.
Я так бачу, що в літній період у Вас текучка касирів. Тож проведіть інструктаж, тому що вони багато чого не знають.
З приводу стаканчиків під лате - все відрегулювали, чітко заповнюються до самого верху.
« Последнее редактирование: 23 Июля 2016, 22:35:11 от ANRI »
Велосипед - Авео 1,5 - Опель Віваро 1,9 (дизель) - Мазда 1,6...

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2468 : 26 Июля 2016, 10:48:01 »

Літня акція на ОККО триває! І вже 5 щасливчиків в липні витягнули картку з написом «Авто». Вони наполегливо тренуються, щоб позмагатись 6 серпня за новенький автомобіль Volvo на «Арена Львів». Атмосфера грандіозного шоу та враження учасників попереднього розіграшу – у драйвовому відео

Добавлено: 28 Июля 2016, 17:20:16


Новітні технології сьогодні проникають у найрізноманітніші сфери нашого життя. У мережі «ОККО» їх застосовують,  навіть готуючи смачні бургери чи печену картоплю. Уже на 15 смачних заправках в Івано-Франківській, Київській, Дніпровській та Одеській областях встановлено «розумні» печі Merrychef з програмним забезпеченням для швидкого приготування смачних страв одразу після замовлення.
Завдяки ідеально точному підбору температури і потужності такі печі дозволяють зберігати повноту смаку навіть найбільш делікатних продуктів. Причому готуються усі страви «від мері-шефа» без використання олії. На АЗК «ОККО» гості можуть скуштувати приготовані таким способом бургери із соковитою яловичою або курячою котлетою у білій чи чорній булочці, курячі крильця барбекю, паніровані чи гострі курячі грудинки, запечену картоплю або картоплю-фрі.
« Последнее редактирование: 28 Июля 2016, 17:20:16 от OKKO »

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2469 : 29 Июля 2016, 12:05:39 »


Мережа «ОККО» завжди прагне допомогти своїм клієнтам вирішити дрібні побутові справи, заощаджуючи їхній час та гарантуючи найвищу якість сервісу. У Києві значної популярності набули пункти хімчисток BOLLA, які з кінця 2015 року працюють на АЗК «ОККО». Щоб мешканцям столиці стало ще зручніше здавати й забирати речі, BOLLA у липні розширюється на 7 нових закладів. 4 з них працюватимуть у мережі «ОККО», ще 3 – на інших локаціях.

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2470 : 01 Августа 2016, 13:22:10 »


На «ОККО» відкрили першу мийку самообслуговування

Перша в мережі «ОККО» мийка, де водії у комфортних умовах з використанням професійного обладнання зможуть самостійно помити своє авто, відкрилася на АЗК у київському районі Софіївська Борщагівка (вул. Велика Кільцева, 54). Одночасно мийка може обслуговувати 4 автомобілі, що дозволяє клієнтам уникати черг та вибирати індивідуальний режим миття.

Добавлено: 02 Августа 2016, 18:42:54


Лимонад рятує не тільки від спраги: «ОККО» закликає долучитися до благодійного флешмобу від фонду «Таблеточки»
4 серпня в ряді українських закладів проходитиме благодійна акція – День Лимонаду. Цей вже традиційний флешмоб від фонду «Таблеточки» допомагає спільно з небайдужими українцями зібрати кошти для придбання медикаментів онкохворим дітям, що є підопічними фонду. Ресторани мережі «ОККО» вже другий рік поспіль долучаються до цієї ініціативи. Кожен гість АЗК, придбавши в цей день благодійний лимонад, стане частиною великої команди Супертаблеточок і може бути певен: частина коштів від напою буде передана на купівлю якісних медикаментів для онкохворих дітей.

Добавлено: 03 Августа 2016, 12:24:11


З 1 серпня в мережі «ОККО» стартувала нова акція – заправивши від 20 л будь-якого пального з карткою Fishka, клієнт отримує знижку до -50% на один із товарів торгової марки Fiskars. З детальнішою інформацією можна ознайомитися за посиланням
« Последнее редактирование: 03 Августа 2016, 12:24:11 от OKKO »

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: ОККО
« Ответ #2471 : 03 Августа 2016, 23:12:51 »
на кількох АЗК мережі (у с. Гамаліївка поблизу Львова

О, згадали за Гамаліївку.
В нас така історія трапилася.
Заїхали вранці 31.08.2016 поснідати на заправку в Гамаліївці. На ту, що з правого боку, як на Київ їхати (вул. Київська, 2).
І так нам ті хот-доги на душу пішли, що дружина лишила там сумку. А згадала аж під Києвом.
В сумці були гроші, картки, закордонний і український паспорти, права.
Знайшли телефон заправки, подзвонили, домовилися, що сумку нам передадуть новою поштою.

Коротше, це я все до чого.
Величезна подяка дівчині Надії (касир А-ля-мінуте), яка нам допомогла.
Всі гроші до копієчки, всі документи, все-все на місці.
Надія відмовилася дати номер картки, щоб ми "подякували" їй за турботу.
Тому якщо є якась можливість дати номер її картки, щоб ми могли їй скинути пару копійок* - буду вдячний. (або принаймні  прізвище-імя-по-батькові в ЛС)
А також хочу, щоб ви звернули увагу і відзначили сумлінного і порядного працівника.
Це все ніби звичайні речі, проте світ зараз такий, що такі от звичайні речі дивують та радують найбільше.

П.С. До речі, хвалить, так хвалить. Оператор також молодець. Якраз така навала людей була, всі хотдоги поїли. Мені не вистачило, бо не було гарячих сосисок. То він мені скоренько у підсобці нагрів сосиску мікрохвильовкою і зробив хотдога, щоб я не лишився голодний.))

Оффлайн OKKO

  • Пользователь
    • OKKO
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2472 : 04 Августа 2016, 18:52:28 »
О, згадали за Гамаліївку.
В нас така історія трапилася.
Заїхали вранці 31.08.2016 поснідати на заправку в Гамаліївці. На ту, що з правого боку, як на Київ їхати (вул. Київська, 2).
І так нам ті хот-доги на душу пішли, що дружина лишила там сумку. А згадала аж під Києвом.
В сумці були гроші, картки, закордонний і український паспорти, права.
Знайшли телефон заправки, подзвонили, домовилися, що сумку нам передадуть новою поштою.

Коротше, це я все до чого.
Величезна подяка дівчині Надії (касир А-ля-мінуте), яка нам допомогла.
Всі гроші до копієчки, всі документи, все-все на місці.
Надія відмовилася дати номер картки, щоб ми "подякували" їй за турботу...

Обов'язково передамо слова вдячності колективу.

Добавлено: 04 Августа 2016, 18:53:10


«ОККО» розширює географію газових модулів на своїх АЗК
Зважаючи на постійний ріст популярності автотранспорту, який використовує скраплений газ, мережа АЗК «ОККО» продовжує нарощувати кількість пунктів, де можна заправитися цим пальним. Від початку серпня ще 2 газових модулі запрацювали на комплексах «ОККО» у селах Щасливому і Проліски під Києвом. Ці об'єкти були встановлені на запит клієнтів по обидва боки дороги, яка веде до Бориспільського аеропорту.

Оффлайн Krom

  • Старожил
  • грамотей-опричникъ
  • Авто: другое
Re: ОККО
« Ответ #2473 : 04 Августа 2016, 22:32:24 »
31.08.2016
то ты з майбутнього пишеш?

Оффлайн smersh75

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Киев, Соломенка
Re: ОККО
« Ответ #2474 : 05 Августа 2016, 09:20:16 »
А что случилось с заправкой на Воздухофлотском, 77 (Киев) - уже пару месяцев закрыта?
Хетч, серый металлик, декабрь 2007 года махнул не глядя на Chevrolet Cruze 1.8 того же цвета


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.