Автор Тема: Проблема із сигналізацією!  (Прочитано 2733 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Koller

  • Пользователь
Проблема із сигналізацією!
« : 04 Января 2011, 22:11:10 »
Сьогодні зранку, прийшовши в гараж і відключаю сигналізацію і вот що бачу: защолка на дверях водія відкривається на половину і ніякі двері не можні відкрити! Попробував так пару раз закрив-відкрив результат тот же самий! А відкрив двері тільки за допомогою ключа: повернув ключ у замку дверей і от тоді всі защолки на дверях відкрились (стали у верхнє положення)! Завів машину проїхав 5 км. і спробував закрити через сигналку двері, закрив і відкрив без проблем! Що була за проблема без поняття! Кстаті стикнувся я з таким уже у третє! У чому прблема? Підкажіть? Будь-ласка!

Оффлайн imasus

  • Старожил
  • -Rock Forever-
Re: Проблема із сигналізацією!
« Ответ #1 : 04 Января 2011, 22:34:04 »
Koller, проблема з приводом центрального замка, він починає вже підклинювати, краще поміняти зразу, він не дорогий, ціна в районі 30-60 грн, а то заклинить і будеш як я через пасажирську дверку в машину залазити, а шоферську потім ой як не легко відкрити, два пацика на Столичці пів години мучили дверку, і добре що в них інструменти відповідні були, а так хз як відкрити самому... В мене старий цз десь лежить в гаражі, завтра десь після обіду, якщо не забуду фотку зроблю, але ти краще завтра напиши мені лс, бо я можу забути, якщо, звичайно тобі цікаво і ти не знаєш як він виглядає....

Оффлайн Koller

  • Пользователь
Re: Проблема із сигналізацією!
« Ответ #2 : 04 Января 2011, 22:41:17 »
Дуже дякую! Завтра обов'язково нагадаю!

Оффлайн Сапожник

  • без сапог
  • Модераторы
    • О нас...
    • Aveo New Клуб
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Совесть теряют еще чаще чем кошелек, но переживают при этом куда меньше


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.