Автор Тема: Колір вашого авто.  (Прочитано 13630 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Antivirus

  • Модератор
  • Mrs. Adams )))
  • Авто: другое
  • Город: вівьЛ
Колір вашого авто.
« : 14 Октября 2010, 22:33:15 »
Білий колір володіє найвищим рівнем енергії. Відображає від себе всі кольори, а тому щедрий і непідкупний. Якщо ви чесні і справедливі – це ваш колір, при цьому, власники білих авто спокійні і дотримують правила дорожнього руху. Білі автомобілі крадуть рідше. Існує поширена, але помилкова думка, що автомобілі білого кольору брудняться набагато швидше за машини інших кольорів, і грязь на них сильно виділяється. Насправді це не так. Білий автомобіль виглядає чистішим, ніж автомобілі інших кольорів навіть тоді, коли він запилений і довго немитий. Крім того, білий колір дозволяє краще передати лінії форми і дизайну автомобіля.

Чорний символізує упевненість в собі і грунтовність. Він закликає до стабільності, принциповості, вимогливості і честолюбства. "Автомобіль може фарбувати в будь-який колір за умови, природно, що цей колір буде чорним", - говорив Генрі Форд. Неспроста автомобілі вищих класів мають темне забарвлення, найчастіше чорне. Такі авто їздять в крайньому лівому ряду і миганням фар розгонять менш престижні машини.

Зелений – символ комфорту, спокою і рівноваги. Власник зеленого автомобіля – людина розсудлива, некваплива в ухваленні рішень, мудра.

Салатовий – чисто жіночий колір, розкріпачений, м'який і спокійний, символізує надію і прагнення до вічного життя.

Синій – колір миру і вищої гармонії, символізує внутрішню упевненість, інтерес до світоглядних питань, вірність традиціям, а також говорить про елегантність і високе становище в суспільстві. Правда, існує думка, що його частіше вибирають сумні, тужливі люди.

Жовтий – сонячний колір, повний оптимізму і життєвої енергії, що таїть неабиякі розумові здібності, відвертість, товариськість і прагнення вирватися із закритого простору, привернути до себе увагу, але без зайвого нахабства, властивого власникам червоних машин. Крім того, водії таких авто часто є флегматичними або навіть меланхолійними. Жовтий колір особливо популярний у мікромашин і машин малого середнього класу (Peugeot), рідше у великих машин (Volvo).

Лимонний же колір, навпаки, символізує невпевненість і обережність, любителі лимонного схильні до хитрості. Автомобілі, забарвлені в цей колір, здаються ніжними і витонченими.

Оранжевий – символ фізичної пасивності і активної думки. Прагнення до оновлення і схильність до фантазії на загальному фоні безтурботності вносять романтичну нотку.

Червоний – колір суперкарів (Феррарі) і суперменів
(Шумахер) з "бензином в крові", що самозатверджує і розбурхує. Власники таких автомобілів підсвідомо асоціюють червоний колір з кольором крові, яка символізує агресію. Водії, що їздять на червоних автомобілях, є, як правило, лихачами, вони зухвалі і упевнені в собі. Для прихильників яскраво червоного кольору характерні динамічність, сила волі, мужність і грубість - логічне продовження самого спорткара.

Бордо символізує потужність, стримувану емоційну пристрасть, насиченість, вимогливість, схильність до погроз і придушення.

Фіолетовий – магічний колір, символізуючий багатозначність, похмурість, вагання внутрішніх суперечностей.

Бірюзовий колір характеризує мрійливу, скритну, внутрішньо емоційну людину, що володіє внутрішньою інтуїцією. Холодний, він в той же час, податливий і мінливий, прагне до ізольованості.

Перевагу коричневому кольору віддають люди з надпрактичним характером, нонконформісти. Автомобілі цього кольору часто купують тому, що їх менше крадуть.

Пік популярності переживає сріблястий колір (самий недвозначний: символ щастя, гармонії, упевненості), особливо популярний серед власників підтриманих японських іномарок в Новосибірську. Хоча спочатку такий колір асоціювався із спортивними Мерседесами (Silver Arrow), нині він щільно з'єднався із стилем "техно". За підсумками 2003 року частка таких машин в світі склала 30% (24% - в США). Нейтральний сріблястий колір повністю витіснив природні кольори: бежевий, салатовий, оранжевий, і став вище популярного білого (19%), оскільки сріблястий колір рахують практичнішим білого.
За даними американської компанії по виробництву автофарб PPG Industries, в 2003 році автомобілі чорного і синього кольору були представлені в кількості 13% і 11% відповідно, червоного – 10%, зеленого – 7%, а всіх інших – 4%. Слідом за сріблястим йдуть білий, червоний, синій і "особливі" кольори і відтінки. 35% японських покупців автомобілів теж віддали перевагу сріблястому кольору. Далі йдуть чорний, синій і червоний. За прогнозами аналітиків, в 2007-2008 роках сріблястий колір буде доповнений відтінками синього і золотого, з'являться нові блискучі відтінки. При цьому зберігається загроза повного виходу з моди сріблястого кольору разом з самим стилем "техно". Автомобілі майбутнього ж матимуть особливе забарвлення, що міняє свій колір залежно від точки зору.
Учені встановили, що частота аварій безпосередньо залежить від кольору автомобіля. Такого висновку вони дійшли, вивчаючи особисті справи більше 500 водіїв, що потрапили в ДТП (враховуючи і інші причини аварій, а не тільки колір авто). Менше за всіх ризику піддаються власники машин сріблястого, металевого кольору (світла фарба добре відображає світло), трохи більшому ризику піддаються машини білого кольору (цей колір краще помітний на дорозі, видно здалеку).
Отже, учені рекомендують віддавати перевагу світлим тонам. Найнебезпечніші ж кольори – чорний, темно-сірий, зелений, особливо – коричневий (авто цих кольорів зливаються з навколишнім середовищем і в умовах поганої видимості буквально зникають з дороги). У проміжному положенні – жовті, світло-сірі, сині, червоні, блакитні авто. Якщо ж як критерій оцінки розглядати звернення в страхові фірми, то найчастіше це роблять власники рожевих автомобілів (кольори барбі), далі йдуть чорні, лілові, жовті і сріблясті. Найбільш безпечним страховики визнали блакитний колір, а також бежевий, білий, бронзовий, червоний.
Червоний колір, визнаний агресивним і небезпечним, насправді надає слабку дію на людський зір. Значно більше зір сприйнятливий до зеленого кольору, проте зелене забарвлення не контрастує з навколишнім середовищем. До особливо чутливих відносять такі поєднання, як жовто-зелений і синьо-зелений. Існує спеціальна таблиця ступеня активності окремих кольорів, з якої виходить, що найбільш популярні кольори автомобілів не завжди співпадають з кольорами якнайкращого сприйняття.


(с)
Очі Мамині, усмішка Татова, характер - Сталіна!

Оффлайн Дашенька

  • Постоялец
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #1 : 15 Октября 2010, 11:43:17 »
у меня красная машинка, но агрессором себя не чувствую dntknw
Улыбайтесь, это всех раздражает!

Оффлайн zzzzan

  • Старожил
  • чем дальше от понедельника тем добрее утро
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Киев
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #2 : 15 Октября 2010, 11:54:16 »
а я синий beer2

Оффлайн saturn

  • Член клуба
  • Авто: другое
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #3 : 15 Октября 2010, 12:01:22 »
У меня чёрная, но я тоже щаас синий beer2
Ненавижу страховые компании(с)
+1

Оффлайн Andrew

  • Старожил
  • Україна-Русь
  • Авто: другое
  • Город: БОМЖ
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #4 : 15 Октября 2010, 12:02:47 »
...но я тоже щаас синий beer2
що прям зранку? :D
Робиш - не бійся, боїшся - не роби, а зробив - не шкодуй!

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #5 : 15 Октября 2010, 12:14:08 »
скіко нового про себе взнаєш...
я зелений...)))

Оффлайн Lemko

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Киев
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #6 : 15 Октября 2010, 12:15:50 »
у меня красная....
Хорошое настроение - залог успеха

Оффлайн Antivirus

  • Модератор
  • Mrs. Adams )))
  • Авто: другое
  • Город: вівьЛ
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #7 : 15 Октября 2010, 12:26:04 »
скіко нового про себе взнаєш...
я зелений...)))
а я думала бірюзовий  repa
Очі Мамині, усмішка Татова, характер - Сталіна!

Оффлайн vovka@snab

  • *Пара Года 2012*
  • Модераторы
  • Авто: другое
  • Город: Zp-city
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #8 : 15 Октября 2010, 12:26:56 »
у мну черная все что написано впринципе правильно и верно :D

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #9 : 15 Октября 2010, 13:05:56 »
Antivirus,
йоптєль.. таки трошки бірюзовий... я ж не до читав до бірюзового...))

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #10 : 15 Октября 2010, 14:19:07 »
 repa

а я не знаю який  в мене колір.... в техпаспорті написано - жовтий  :o :D
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн mara_on_

  • Член клуба
  • КиеВ, Рио-де-Оболонь
  • Авто: другое
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #11 : 15 Октября 2010, 14:27:11 »
ЮдЖУЛЬКА, при оформлении техпаспорта смотрели на наклейку барашка если она тогда была, а если небыло то предусмотрели, что будет ugaga
как по мне цвет машины реально не желтый repa

пс а у меня черный 8)  :)
« Последнее редактирование: 15 Октября 2010, 14:30:20 от mara_on_ »

Оффлайн Panterka

  • Постоялец
  • Авто: другое
  • Город: Київ-Херсон
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #12 : 15 Октября 2010, 14:32:06 »
ЮдЖУЛЬКА а якщо згадати попередню машинку ;)
Скільки мов Ти знаєш - стільки разів Ти - Людина

Оффлайн luxeon

  • Пользователь
  • Любопытный)
  • Город: Одесса
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #13 : 15 Октября 2010, 14:48:49 »
Серебро)

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #14 : 15 Октября 2010, 19:31:37 »
Зеленый калос совсем не Авеос. фу

Оффлайн Solid

  • Старожил
  • Hominis est errare
    • АГНКС
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Київ ::: Суми
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #15 : 15 Октября 2010, 20:12:59 »
особенно понравилась фраза
Цитировать (выделенное)
Пік популярності переживає сріблястий колір (самий недвозначний: символ щастя, гармонії, упевненості), особливо популярний серед власників підтриманих японських іномарок в Новосибірську.
:D :D :D
Мы в ответе за тех, кого приручили (с)

Оффлайн Lyata

  • Старожил
  • Авто: Aveo T255 (хетч)
  • Город: Киев
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #16 : 15 Октября 2010, 20:34:30 »
красный металлик, агрессором тоже себя не чувствую ::)
Лето!!! vcool

Оффлайн Vishenka

  • Член клуба
  • Вишневая БлондинкО Alcoholized Cherry 寒桜
  • Город: Луцьк
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #17 : 15 Октября 2010, 22:22:16 »
а я чорна блондинкО
В даль гляжу задумчево, зреет конопля, много будет радости на исходе дня
Без ГМО

Оффлайн schumi_irina

  • Новичок
  • Город: Позняки Сити
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #18 : 16 Октября 2010, 20:56:54 »
у меня тёмно серая...на скорости приходиться включать ближний даже днем...могут просто незаметить....уже были случаи когда встречка выходила на обгон мне в лоб...пришлось активно моргать дальним и уходить максимум в право
Хотя есть и небольшие плюсы....не так видна грязь (не подумайте что не ухаживаю за машиной, но каждый день особо не помоешся, с такими ценами на мойке) :)
 Да и Шуми уже в Мессере :) и болид у него темн.серебристый с черным :)

Оффлайн Lel`ka

  • Мисс 2011
  • Модераторы
  • Amor Vincit Omnia!
    • PROcosmo Company - интернет-магазин модной одежды и аксессуаров
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #19 : 16 Октября 2010, 21:22:00 »
у мну красная!!! всё прально написано!!!  :D
Цитировать (выделенное)
колір суперкарів (Феррарі) і суперменів
нооо следующая машина будет джип и чёрного цвета  soglasna

Оффлайн b-b

  • Партнер клуба
    • Идейка
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Киев
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #20 : 02 Ноября 2010, 17:05:04 »
бордо..   написано верно,
погрози и придушення принимать как эмоциональное давление

Оффлайн sereia

  • Новичок
  • Город: Одесса
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #21 : 06 Ноября 2010, 11:18:48 »
у нас черная)

Оффлайн friend

  • Постоялец
  • Aveo LT 1.5 АКПП
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Коломыя
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #22 : 06 Ноября 2010, 20:23:53 »
у меня тёмно серая...на скорости приходиться включать ближний даже днем...могут просто незаметить....уже были случаи когда встречка выходила на обгон мне в лоб...пришлось активно моргать дальним и уходить максимум в право
Хотя есть и небольшие плюсы....не так видна грязь (не подумайте что не ухаживаю за машиной, но каждый день особо не помоешся, с такими ценами на мойке) :)
 Да и Шуми уже в Мессере :) и болид у него темн.серебристый с черным :)
Ирочка, у меня тоже тёмно-серая мафинка...(т.н. городской серый).
Езжу, как ты, ВСЕГДА с ближним светом!
Наша глина остаётся на таком цвете не оч. замеченной очень долго...
Заказывал и ждал такой цвет в такой(максимальной) комплектации почти 2 недели...
Не знаю, что сей цвет символизирует, но мне он кажется-1)Солидным,2)Практичным,3)Просто нравится!...
Команда "Взлёт!" Запущены моторы. Ещё мгновенье, и уйдёт на перехват,
И растворится в голубом просторе, Уйдёт туда, где разливается закат...

Оффлайн BUGAI

  • Член клуба
  • "Сер@я П@нночк@"
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Кременчуг
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #23 : 08 Ноября 2010, 20:33:32 »
У меня тоже городской серый металлик, цвет мне очень нравится, сам оттенок серого классный :) Вообще серый один из моих любимых колоров :) Когда брал машинку, в салоне сказали, что  сегодня это цвет бизнес класса vcool
Да, машину неделю ждали пока пригонят с подходящим покрасом  :)
« Последнее редактирование: 08 Ноября 2010, 20:36:52 от BUGAI »
Тазы не валят, Авео решают!!!

Оффлайн Leksi

  • Член клуба
  • Вот ща.... Докняпаю....
  • Город: Киев
Re: Колір вашого авто.
« Ответ #24 : 09 Ноября 2010, 15:44:49 »
repa

а я не знаю який  в мене колір.... в техпаспорті написано - жовтий  :o :D

Не хвилюйся - в мене в техпаспорті написано "сірий" obkur якщо в мене сіра машина, то я іспанський льотчик! гыгы
Владелец "пьяной Хонды"
Передо мной 3 кубика с буквами Б, Л и Я - пока не сложу слово СЧАСТЬЕ отсюда не уйду!


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.