Автор Тема: Кондиціонер - обслуговування і все до нього  (Прочитано 6988 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Шановні колеги!

Пропоную викласти в цю гілку дані по СТО, де хтось ремонтував чи обслуговував кондиціонери, а також інформацію у кого які проблеми виникали з кондиціонером.

З цього приводу є звичайно гілка, але більше цікавить хто, що і де в регіоні ремонтував...

Оффлайн Шах

  • Постоялец
І перше питання відразу по темі.

Де можна нормально перевірити рівень рідини в кондиціонерах, щоб мені щось там не поломили в ньому.

Оффлайн Євген

  • Неизвестный герой
Всім привіт !
Маю проблему...
коли включаю обдув вікна включається кондиціонер, але кнопка вкл. конд. при цьому виключена.
(не дуже комфортно)
Може хтось знає  як це виправити ?

Оффлайн tolstuy

  • Новичок
  • AVEO 1.6 китаец
  • Город: Калуш
Шах, вул. Дудаєва 13 біля Вел. Кишені фірма по ремонту холодильників  тел.0502125727 спитаєш Василя Михайловича
Євген, в китайців коли регулятор обдуву в положенні " лобове вікно" або "вікно-ноги" кондер включається автоматично, з цим нічого не зробиш, хіба що витягувати регулятор і там є пластинка яку треба відігнути, пошукай по форумі десь є ціла тема де все детально описано.
Ну все, що знав то розказав.

Оффлайн Євген

  • Неизвестный герой
обовязково пошукаю дякую .

Оффлайн SerogaTV

  • Пользователь
  • Город: Івано-Франківськ
Євген.Шоб не включався кондюк в положенні на вікна і вікна та ноги витягни ручку переключателя і відігни мікрик маленький.Вот і все.А захочеш включити завжди можна з кнопки.Вже пів року так катаюсь.

Оффлайн Євген

  • Неизвестный герой
Привіт
так і зробили.  Получилось. Дякую !

Оффлайн RZ

  • Новичок
  • Город: івано-франківськ
Re: Кондиціонер - обслуговування і все до нього
« Ответ #7 : 07 Сентября 2010, 23:33:20 »
а шо з кондюком у всіх є проблеми?

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Re: Кондиціонер - обслуговування і все до нього
« Ответ #8 : 08 Сентября 2010, 09:22:00 »
Хм, сталась зі мною така ситуація, як почалась спека включав кондюк а він ледь-ледь охолоджував. Поїхав до майстра, думав що фріон пропав, поміряв тиск, все в нормі, зняли фільтр салона, получився холодільник! Щоб сказати що фільтр був забитий, не можу але факт є фактом, літо проїздив без фільтра, просто включав (як же воно назівається то) в общім щоб повітря з зовні не заходило!
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн RZ

  • Новичок
  • Город: івано-франківськ
Re: Кондиціонер - обслуговування і все до нього
« Ответ #9 : 08 Сентября 2010, 09:46:42 »
да я цю "пімпочку" просто зрізав і все норм.  а фільтр салону мені продули під потужним напором повітря

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Кондиціонер - обслуговування і все до нього
« Ответ #10 : 02 Апреля 2011, 13:39:30 »
Народ, ахтось доливав у систему антифрізу? Бо одні кажуть що можна просто долити, а другі кажуть, що краще зливати всю рідину і наливати нову бо там більше масла з антифрізом... я шой то запутався... а майстра питати, що по горобцям із пушки палити, або скаже те, що йому легше, або те, що йому вигідніше... зазвичай про вигоду та зручність автомобіліста майстри думають в останню чергу..

Оффлайн imasus

  • Старожил
  • -Rock Forever-
Re: Кондиціонер - обслуговування і все до нього
« Ответ #11 : 02 Апреля 2011, 21:00:11 »
Шах, в кондюку не антифриз, а фреон. Я доливав після покупки на сервісі хонди (вул. Ребета) і масло в систему і фреон, в них спеціальне обладнання є для цього, а в офіціалів немає

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Кондиціонер - обслуговування і все до нього
« Ответ #12 : 04 Апреля 2011, 14:30:53 »
Шах, в кондюку не антифриз, а фреон. Я доливав після покупки на сервісі хонди (вул. Ребета) і масло в систему і фреон, в них спеціальне обладнання є для цього, а в офіціалів немає
А скільки потягнуло по дєнюжці це все діло? Бо відчувається, що маловато вже охолоджує, значно слабіше ніж спочатку, то я би десь під літо долив того.

Оффлайн imasus

  • Старожил
  • -Rock Forever-
Re: Кондиціонер - обслуговування і все до нього
« Ответ #13 : 04 Апреля 2011, 21:03:45 »
я влетів на 600 грн, але в мене фреону взагалі не було в системі і масла мало було, я кондюком пів року не користувався після покупки машини і воно все кудись пропало. Ціни там не найменші...

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Вчора був на ТО 7 на "Авто-ВІП" на Тисменецькій - перевірив рівень в кондиціонері та дозаправив - холодить як дурне! і не дорого, в загальному, здається, гривень 90 вийшло...


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.