Автор Тема: Магазини - Автозапчастини, Автотюнінг, Автотовари  (Прочитано 8110 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Тема для лінивих та знатоків  :D

Обмін інформацією по продажу Автозапчастин, Автозвуку, Автотюнінгу, Автотоварам та інше...

Прохання зазначати, знову ж таки ВИКЛЮЧНО перевірені магазини і з такою інформацією:
- назва магазину -
- адреса -
- телефон магазину -
- перелік товару ( спеціалізація ) -
- ім"я менеджера та телефон -
- проблеми ( якщо є якісь проблеми ) -
- переваги перед іншими -

Пам"ятайте друзі, що на наші записи дивляться інші одноклубники, а тому ВЕЛИКЕ прохання не тупо рекламувати магазини, а давати реальну інформацію, яка буде допомагати нашим колегам.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
- Магазин "Автокомфорт"
- вул. Ребета, 8-а, 3-й поверх ( нештукатурена цегляна будівля навпроти гаражного кооперативу )
- т. 72-01-16, 066-388-11-19
- всі види запчастин ( кузов, ходова, оптика ) - спеціалізація на "Корейцях" та "Китайцях", хоча можуть дістати і по іншим маркам машин, а також розхідні матеріали - масла, фільтри...
- власник - Степан ( телефон 066-388-11-19 )
- з проблем слід відмітити те, що сам не відзвонюється, потрібно інколи нагадуватись по своєму проханню чи замовленню
- з переваг слід відмітити швидкість доставки та досить хорошу ціну ( попередньо рекомендую уточняти ціни у інших магазинах для порівняння )

Головне - користуюсь магазином сам - задоволений. Беру багато ( не всі, оскільки в іншому магазин, як для мене, то ціна нижча ) потрібних мені речей.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
- Магазин "Авто-VIP"
- вул. Тисменицька, 313-а ( при виїзді на Тисменицю близько 200 метрів після світлофора зліва, орієнтир СТО синього кольору з написом "ремонт глушників" )
- т. 50-62-52
- запчастини ходової та до двигунів різних марок, спеціалізації не мають
- звертатись до менеджера Ярослава
- з проблем може довго виконуватись замовлення - не знаю, можливо партнери трохи затягують; якщо залишати машину на ремонт на кілька годин, то далеко добиратись до центра міста
- з переваг, по-перше діловий підхід до цінового питання, можна домовлятись; по-друге наявність свого СТО та шиномонтажу, відразу і можуть все зробити

Оффлайн tolstuy

  • Новичок
  • AVEO 1.6 китаец
  • Город: Калуш
- Магазин "АвтоПартс"
- м.Калуш, вул. Тихого 4 (біля Юності)
- тел. 034-727-92-10, 050-338-25-51, 068-135-35-20
- Запчастини до японців і корейців (по мотору і ходовій до Авео є все)
- щодо проблем, покищо не було
- з переваг, виконання замовлень за добу, постійним клієнтам-10% знижка


         

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
 Ось магазин де є усе до корейців і до китайців найдешевші ціни повірте порівнював сам особисто з базаром і з іншними магазинами, працюють під замовлення! А ось другий магазин теж класний але трошки дорожчий але вибір суперовий Ну і ще один магазинчик так собі цііни нормальні але  асортимент слабенький но є можливість замовити і це вже радує
« Последнее редактирование: 13 Ноября 2010, 22:46:16 от sanyoo »
active driver

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
Ось ще один класний магазинчик великий вибір запчастин. працюють під замовлення є також вибір галогенок osram philips . А хто захоче встановити непоганий біксенон за 1100 грн (ціна з установкою, гар. 1 або 2 роки, 6000К або 5000К) тоді сюди :) Є ще одне сто по встановленню біксенонів, мені сподобалося найбільше Ивано-Франковск

Установочный центр "12 В"
Ивано-Франковск, ул. Полевая, 14
Контактное лицо: Владимир Дмитриевич Лысак
Тел. (050) 528 33 52; (067) 689 84 66. ОСЬ ПРАЙС:
« Последнее редактирование: 18 Ноября 2010, 20:12:10 от sanyoo »
active driver

Оффлайн imasus

  • Старожил
  • -Rock Forever-
Хто знає чи в цьому інсталяційному центрі Автоелектроніка що на Дудаєва обшивають шкірою руль, ричаг кпп і т.д., питаю бо на фотці написано шкіряні салони, може хтось буде мати час заїхати попитати, мені до міста 50км - буду лише на наступному тижні, може....

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
А номер телефону для чого? Дзвониш питаєш і щасливий по самі вуха
active driver

Оффлайн imasus

  • Старожил
  • -Rock Forever-
Телефон це одне, а заїхати до них і побачити на свої очі результат їхньої роботи зовсім інше... Просто не так вище висловився...

Оффлайн SerogaTV

  • Пользователь
  • Город: Івано-Франківськ
Якщо комусь треба, встановлю ксенон!!!(одноклубникам на халяву))) (собі сам ставив))

Оффлайн imasus

  • Старожил
  • -Rock Forever-
Ксенон чи біксенон?

Оффлайн SerogaTV

  • Пользователь
  • Город: Івано-Франківськ
Біксенон!!!

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
Я б собі сам не проти встановити тільки треба придивитись в когось як і де закріплені блоки розпалювання. А все решта фігня!
active driver

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
Кому потрібні нові автозапчастини до Авешок, рекомендую exist.ua інтернет магазин в якому справедливі ціни і широкий вибір. До речі дешевше ніж в наших франківських бариг.
active driver


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.