Автор Тема: Корисні професії Авеоводів з Івано-Франківської області  (Прочитано 7147 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Прохання піарити себе як хто вміє  8)

Тема спеціально створена для того, щоб кожен міг показати себе, але ОСНОВНА ідея теми це допомога Авеоводам у галузі, якій Ви працюєте - надання БЕЗКОШТОВНОЇ консультації та допомоги, організація надання послуг з МАКСИМАЛЬНИМИ знижками - все для любимих колег  vcool

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Щож розпочну першим:

Працюю у страховій компанії "ПРОСТО-страхування" заступником директора Івано-Франківської філії.

Для мене не важливо клієнтом якої компанії Ви є ( Ви є Авеоводом ) - звертайтесь за консультаціями будь-якого характеру по моїй сфері ( прохання: для якісної консультації буде потрібен договір страхування чи кредитний договір, а ще ліпше - беріть всі документи, які маєте ).

ОБІЦЯЮ не агітувати чи перетягувати до себе, а дійсно надавати якісні та якнайповніші консультації у сфері страхування та дотичних сферах ( в межах наявних знань та навиків ).

Консультації, як і повинно бути, безкоштовні. У випадку оформлення договору страхування в моїй Компанії ( але виключно нового клієнта - це питання толерантності до моїх співробітників ) - будуть надані максимальні знижки та найкращі індивідуальні умови.

Звернутись можна через "лічку", або по електронці arzu-arzu@yandex.ru, або по телефону 050-666-86-74.
« Последнее редактирование: 22 Мая 2010, 12:52:49 от Шах »

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Працюю на двух комунальних підприємствах юристом. Також працюю адвокатом, відкрив власну канторку! Буду радий чим зможу допомогти! ;)
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн дубасян

  • Новичок
Лікар анестезіолог-реаніматолог.не знаю чи запрошувати Вас до себе в реанімацію....але якщо що то звертайтесь,чим зможу,тим поможу!

Оффлайн tolstuy

  • Новичок
  • AVEO 1.6 китаец
  • Город: Калуш
Також лікар але не анестезіолог, а ендоскопіст, так що якщо хтось переїсть або переп"є, звертайтесь (тел: 0992294309, електронка protsuk85@mail.ru)

Оффлайн vadzjo

  • Пользователь
О, а я уже два роки підряд клієнт "Просто страхування", цивілку у вас оформляв. За спеціальністю юрист, працюю в управлінні юстиції області

Оффлайн Шах

  • Постоялец
vadzjo прикольно... так приходи просто так у гості до мене на каву :)

Оффлайн vadzjo

  • Пользователь
При нагоді обов"язково зайду.

Оффлайн RZ

  • Новичок
  • Город: івано-франківськ
о привіт всім. нарешті зарееструвався.Шах. до речі.я вже два роки є клієнтом "просто-страхування" . Я продаю всілякі будівельні матеріали так шо кому шо тре звертайтесь. romanzinoviy@bigmir.net 

Оффлайн dagger32

  • Пользователь
  • Авто: другое
Я замаюсь розкруткою та просуванням сайтів в пошукових системах, а також надаю всі рекламні послуги в інтернеті. Пишыть кому що треба) top10.if.ua
Top10.if.ua - професійна розкрутка сайту
Сайдинг для фасаду найвищої я

Оффлайн imasus

  • Старожил
  • -Rock Forever-
А я не працюю, шарюся цілими днями.... Офіційно не працюю.... а так пів весни, ціле літо і пів осені працюю на сезонних роботах в Киеві в основному, не рахуючи чього року, провів я його в Білій Церкві - дуже гарне місто, до речі. Інститут закінчив з спеціальністю Банківська справа але не склалося - один день в банку пропрацював, смішно, зате начальником відділення, хоча відділення з трьох чоловік складалося, гг. Так що кому потрібно хороший ремонтик в квартирі зробити звертайтеся дорого не візьму, зато роблю якісно і гарно.

Оффлайн rr.vovk

  • Новичок
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Івано-Франківськ
Менеджер складу автозапчастин. однієї з найбільших компаній даного ринку.Так що можу чимось пригодитись всім присутнім.Буду радий. ;) ;)

Оффлайн chebik

  • Неизвестный герой
  • Город: Ивано-Франковск
а я сисадмін. кому треба щось з моєї галузі - ласкаво просимо)). зараз їду цивілку шукати.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
а я сисадмін. кому треба щось з моєї галузі - ласкаво просимо)). зараз їду цивілку шукати.
а чого шукати, заїхай до мене...

Оффлайн chebik

  • Неизвестный герой
  • Город: Ивано-Франковск
Все замутили дуже швидко і зі знижкою. Дякую.

Оффлайн rr.vovk

  • Новичок
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Івано-Франківськ
От і мені в грудні треба буде страхуватись.Буду мати на увазі ;)

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Хлопци, а у нас є хтось стоматолог? А то зуб розколовся... а мені легше під ніж хірурга лягти ніж до стоматолога у крісло сісти... :)

Оффлайн nickolaosis

  • Неизвестный герой
    • Бильярдные кии ручной работы
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Ивано-Франковск
Займаюсь більярдними киями на замовлення за хорошими цінами та відповідними знижками для друзів по возику). Всі любителі цієї гри, що бажають здобути професійний інструмент, отримати будь-яку консультацію чи пораду в даній справі - звертайтесь.  beer2 буду радий допомогти
« Последнее редактирование: 02 Июня 2012, 22:49:34 от nickolaosis »

Оффлайн kaldunet

  • Неизвестный герой
  • Авто: другое
  • Город: Ивано-Франковск
 8) Займаюсь відео та фотозйомкою (рекламною, весільною та будь якої складності) звертайтесь якщо що... :)


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.