Автор Тема: Помогите с заправкой картриджа CL-41!!!  (Прочитано 6569 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн igorkat

  • Новичок
  • Авто: другое
  • Город: Мелитополь
Hебята! Уже не знаю к кому обратится! Такой трабл!!!!

купил Кєнон 1900, сразу же комплект чернил ( InkTec C908-100MY). Чернила пигментные - остается цвет на стенке бутылочки. После третей заправки случилось такое:

Что делать??? Красный печатает, а под ним светло красный? Его нету. на картинке не видно светло желтого, но он есть!

Выкинул картридж. Купил новый. Вторая зщаправка, та же история. Обидно
а картинке не видно светло желтого, но он есть! Подозрение, что смешались родные водорастворимые чернила и пигмент.. Но я перед заправкой каждого цвета выпечатывал до конца. Только потом заливал чернила.

Подскажите!!!
Засыпай с мечтой — просыпайся с целью (с)

Оффлайн DimaR

  • Старожил
    • RDS
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Помогите с заправкой картриджа CL-41!!!
« Ответ #1 : 18 Августа 2010, 01:56:15 »
igorkat  це  є типова проблема 41 их картриджів, тому не мучся з ними і далі мож не читати.

 чорнило  "InkTec C908-100MY" не пігментне, а Dye, тобто на водяній основі, і це є правильно, хороше чорнило.
CL-41 картридж працює за принципом термоструменевого друку, в кожному соплі є нагрівні елементи, які дуже швидко нагріваються, чорнило закипає і під тиском пари випльовується на папір, свіжою порцією чорнила ті ж елементи охолоджуються. тому коли ти додруковуєш до кінця, якийсь колір закінчується швидше, і ти ганяєш його в суху, тим самим перегріваєш сопла, і вони вигорають.
не хочу тебе засмучувати, але з принтером ти трішки не вгадав... ІР 1800 з 37 і 38 картриджами робоча лошадка, можна багато друкувати, а ІР 1900 це вже савсєм не то...  а взагалі, якщо треба багато друкувати, то однозначно  епсон+снпч і без варіантів...
 
І четвер може стати понеділком, якщо в середу добре випити....

Оффлайн igorkat

  • Новичок
  • Авто: другое
  • Город: Мелитополь
Re: Помогите с заправкой картриджа CL-41!!!
« Ответ #2 : 20 Августа 2010, 11:27:23 »
Спасибо за помошь, уже
Засыпай с мечтой — просыпайся с целью (с)


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.