Автор Тема: Івано-Франківськ  (Прочитано 26877 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #50 : 19 Марта 2009, 22:03:52 »
shimokitazawa Ты тут? Фа-фашки в воскресенье возле Фуршета!  ;)  beer2
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #51 : 19 Марта 2009, 22:06:14 »
всім привіт тільки недавно знайшов цей розділ.сам з калуша.а чи відомо комусь де е камери в калуші?

http://forum.kalush.info/index.php/topic,1897.0.html  ;) beer2
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн Iluhis

  • Член клуба
  • Лапа :)
    • Фотоотчеты с авто и мотомероприятий, авто- мото- календарь
  • Авто: другое
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #52 : 20 Марта 2009, 11:01:43 »
Доброго времени суток, толькочто позвонил харьковский одноклубник Aleksandr, просил помощь.
попал в ДТП в Ивано-франковской области, нужны координаты СТО - машина, вроде , на ходу, но дает высокие обороты двигателя
телефон 8о677749два55
мой сайт: iluhis.com
Мой телефон: о5о3оII494

Оффлайн Iluhis

  • Член клуба
  • Лапа :)
    • Фотоотчеты с авто и мотомероприятий, авто- мото- календарь
  • Авто: другое
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #53 : 20 Марта 2009, 12:28:35 »
пока отбой, ОГРОМНОЕ СПАСИБО откликнувшимся...
остается один вопрос - кто ему может помочь приобрести правую переднюю фару на Авео-2 или сказать место где купить? телефон указан в предыдущем посте
еще раз спасибо за взаимовыручку!
мой сайт: iluhis.com
Мой телефон: о5о3оII494

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #54 : 20 Марта 2009, 13:45:33 »
Погоди не спеши, не все так часто заходят в эту ветку! Сколько человек будет находится здесь и он находится в самом Ивано-Франковске?

Перезвонил, никто не берёт трубочку! Если что (8067-726-51-86 Виктор) пускай звонит, звонил ему с другого номера! позже перезвоню ещё раз!
« Последнее редактирование: 20 Марта 2009, 13:48:32 от WikTor »
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн Iluhis

  • Член клуба
  • Лапа :)
    • Фотоотчеты с авто и мотомероприятий, авто- мото- календарь
  • Авто: другое
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #55 : 20 Марта 2009, 13:51:10 »
WikTor, я абсолютно искренне поблагодарил, ибо ктото отозвался и реально помог (второе сообщение я написал когда он с СТО позвонил - ктото его туда направил), приедет, отпишется... щас тебе будет звонить
мой сайт: iluhis.com
Мой телефон: о5о3оII494

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #56 : 20 Марта 2009, 13:56:01 »
Перезвонил, движок работает нормуль, какаято проблема с системой охлаждения к вечеру всё будет извесно, фарой сейчас займусь есть ли в наличии и стоимость, опять таки вечером он сообщин о потребности может на месте всё решит так как плоховато что далеко находится от Калуша но это не проблема я думаю!
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн Iluhis

  • Член клуба
  • Лапа :)
    • Фотоотчеты с авто и мотомероприятий, авто- мото- календарь
  • Авто: другое
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #57 : 20 Марта 2009, 14:04:51 »
WikTor,пасиб!!!
мой сайт: iluhis.com
Мой телефон: о5о3оII494

Оффлайн shimokitazawa

  • Старожил
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #58 : 20 Марта 2009, 17:21:03 »
shimokitazawa Ты тут? Фа-фашки в воскресенье возле Фуршета!  ;)  beer2
))) привет )) beer2

Оффлайн Aleksandr

  • Пользователь
  • г. Харьков
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #59 : 23 Марта 2009, 17:31:09 »
Всем привет!
Сегодня утром доехал до дома, все в порядке. Сутки в пути. Дорога - жуть: ямы, дождь, снег, туман как молоко, гололед. А иногда все это вместе. Но, несмотря, на полученные повреждения дотянули. До сих пор не пойму как выжила система охлаждения во время удара, при том что есть повреждения защиты коллектора и разбит воздухозаборник.
Огромное спасибо всем, кто откликнулся. Особенно Iluhis, WikTor, Василю и неизвестному водителю белого фургона Volkswagen, который терпел меня на хвосте на протяжении километров 50 до Полтавы (мне самому без правой фары в тумане было тяжело).
Мне реально очень важными были ваше участие и моральная поддержка, осознание того, что на расстоянии тысячи километров от дома можно рассчитывать на чью-то помощь. Это улучшало настроение и в субботу я даже смог расслабиться, на время забыть о проблемах и насладиться пейзажами Карпат и спусками Буковеля.
Спасибо Ивано-Франковск, спасибо Iluhis. beer2

Оффлайн Iluhis

  • Член клуба
  • Лапа :)
    • Фотоотчеты с авто и мотомероприятий, авто- мото- календарь
  • Авто: другое
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #60 : 23 Марта 2009, 17:37:26 »
ну хорошо что все так завершилось
мой сайт: iluhis.com
Мой телефон: о5о3оII494

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #61 : 17 Апреля 2009, 18:55:51 »
И чего молчим? Кого ждём? :)
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн shimokitazawa

  • Старожил
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #62 : 18 Апреля 2009, 08:41:26 »
WikTor, де у нас можна купити молдінги на дверки? на автобазарі нема ((

Оффлайн mirek

  • Пользователь
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #63 : 25 Мая 2009, 20:24:09 »
Фа-фа bravo рижому седану, 24.05 близько 12.30 в м.Калуш (район базару, бічна вул. Л.Українки)


З.І. більше не знав куди написати

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #64 : 26 Июня 2009, 13:58:05 »
С опозданием но ответное фа-фа!  beer2
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #65 : 26 Июня 2009, 13:59:14 »
WikTor, де у нас можна купити молдінги на дверки? на автобазарі нема ((
Беспонятия, кстати заезжай в гости, напротив Галычанки на прощади вывеска Адвокат, вот туда и заходи на кофе! ;)
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн shimokitazawa

  • Старожил
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #66 : 26 Июня 2009, 15:15:46 »
Беспонятия, кстати заезжай в гости, напротив Галычанки на прощади вывеска Адвокат, вот туда и заходи на кофе! ;)
ооо )) дякую за запрошення )) обов’язково зайду ))
а молдінги я уже знайшов, заді 3ї школи в автомагазині були ))

Оффлайн popoilyk

  • Неизвестный герой
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #67 : 06 Июля 2009, 21:07:12 »
Всім привіт! beer2 Не так нас тут і мало - я тоже з Франківська! bravo Щасливий або нещасний (ще не визначився остаточно) власник Авео 3 LT 2008р.в.

Оффлайн popoilyk

  • Неизвестный герой
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #68 : 06 Июля 2009, 21:08:50 »
розкажу свою історію про цю машину, але пізніше

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #69 : 06 Июля 2009, 22:01:08 »
WikTorмайже сусіди ми з тобою...  я на військових ветеранів в 10 будинку.

Оффлайн popoilyk

  • Неизвестный герой
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #70 : 06 Июля 2009, 23:15:39 »
все почалось так:
в квітні 2008 р. з дружиною вирішили купити собі машину (до того їздили на татовій ваз2109)
вибір був невеликий по грошам (хотів нову машину), зупинились на авео, оранжевий колір, файна машина як в середині так і ззовні
зразу, забираючи з салону зробив антикорозійку, підкрильники, захист мотора, з часом докупив магнітолу, зробив якісну тоніровку на тюнінг-авто на бамі, все було файно...

перша поломка: 500км на спідометрі

через два тижні після покупки щось стукало ззаді в районі правого колеса, поїхав перший раз на гарантію - нічо не знайшли, другий -нічо, третій - тоже,..... на пятий виявили що якусь гайку недокрутили на передпродажці (вони люблять один на одного гнати), докрутили гайку - всьо файно, нічо не стукає, я довольний, гарно подякував (20грн на пиво) і поїхав

друга поломка 3000 на спідометрі

якось їхали ми зі Львова на Стрий, швидкість біля 140-150км, класна дорога, яка в один момент різко закінчилась - ні звідки появився невеликий трамплінчик на всю дорогу по ширині, перед яким я ще й до того обганяв якусь девятку, яка дуже намагалась "не здатись", короче вилетів на трамплінчик на доволі немалій швидкості, завис разом з машиною в повітрі на якусь секунду, потім після приземлення довго вирівнював машину на дорозі, потихеньки скинув швидкість, получив від жінки, витер холодний піт і поїхав дальше (девятка тоже ззаді літала але тоже удачно приземлилась)....
після цього випадку почав відчувати що при швидкому розгоні на другій-третій передачі якщо вдавити трохи газу - трясе передньою частиною машини (вліво-вправо), причому не завжди проявлялось
довго їздив на сервіс - марно, якось друг порадив поїхати на Бош-сервіс на Симоненка, де мені сказали що зігнута права полуось, приїхав на сервіс, тикнув пальцем на праву полуось, майстрів купа зійшлось дивитись, сам гарантійщик виліз з свого крісла, і причому всі визнали що все-таки зігнута...
гарантійщик довго крутив носом - тіпа не гарантія і т.д. і т.п., прийшлось щось пообітцяти, сказав що замовить нову... поміняли (коли робив ТО на 10000км пробігу)(про то що гарантійщику щось обітцяв, я звичайно забув :P), перестало трясти! Ура!

третя поломка
десь від 8000 пробігу почав відчувати стуки в передній і задній частині при проїзді невеликих і великих нерівностей
коли робив ТО розказав про проблему майстрові, який порадив замінити опорні подушки в стойках... замінив... машина стала їздити як нова, я був дуже довольний, навіть вернувся до майстра і тоже подякував (20грн), але опорні подушки надовго не заспокоїли ходову, через тиждень їзди знову стук-стук, стук-стук, сильніше і сильніше, потім ще й додалися стуки в рулі.
на друге ТО не їхав на сервіс, зробив на віп-авто (на тисменецькій трасі), купив в знайомого, який торгує запчастинами рульові наконечники і стяжки стабілізатора, поміняв тільки стяжки, бо наконечники не підійшли, по рулю пропало прибл. 70% стуків, наконечники китайські не став шукати

вже 25000км на спідометрі, досі їду з старшними стуками в ходовій, планую поміняти стойки, хоча думаю що навряд чи поможе, бо недавно міняв знову опорні подушки (цих стало десь на три дні), розбирали стойку на бош-сервісі, перевіряли амортизатор, пружину, сказали що все ок, що це авео і ліпше воно не буде їхати

хто скаже в чому причина і що треба поміняти - ставлю ВЕЛИКЕ пиво!

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #71 : 08 Июля 2009, 10:21:41 »
Шах, а де це, щось я такої вулиці не знаю, заходь, будемо знайомитись!

popoilyk а машинка не китайської сборки? Невже 3-я Авешка на таке здатна? хоча по тутішнім дорогам все можливо! Після приїзду з Києва після 3-х тисяч ходова почала свої вибрики показувати, але не рівняй 10000 тис. і 100000!
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн popoilyk

  • Неизвестный герой
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #72 : 08 Июля 2009, 10:35:09 »
китайська

Оффлайн WikTor

  • Член клуба
  • Красава
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #73 : 08 Июля 2009, 13:25:15 »
китайська
  repa не від тебе першого чую про китай неудобства! але по відзивам інших Авеоводів не все так пагано! так що щастливий скоріше! До речі клубні наклеічкі є? Бо частенько у Франіку буваю, ні фа-фа ні наклеічок я не бачив! В кінці тижня по планах їду в Київ, може вдасця з кимось домовитись щоб передали! Подивимось!
Не ищите зубы мудрости у вставной челюсти

Оффлайн vadzjo

  • Пользователь
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #74 : 08 Июля 2009, 16:12:57 »
Привіт, якщо зможеш пробити наклейки, бери і на мою душу, доречі я також з Франківська і в мене також авео китайської зборки на автоматі. Поки що машиною задоволений повністю


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.