Автор Тема: Івано-Франківськ  (Прочитано 26255 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Handsomeboy

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #200 : 17 Февраля 2012, 20:55:16 »
Фа-фа зі Львова 11.02.12 (Бурштин)
 

Оффлайн MI$H@

  • Пользователь
  • Город: Івано-Франківськ
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #201 : 17 Февраля 2012, 21:47:04 »
фа-фа Handsomeboy  beer2, впізнаю рідне місто Бурштин і місце де машинка припаркована на другій фотці, дитинство там пройшло, моя мама працювала багато років в магазині де зараз Надра банк  :), тому я там часто крутився.
 нажаль в Бурштині буваю рідко, вже десь три місяці не був  dntknw, бо батьки переважно самі до мене в Франківськ приїжають.

 Handsomeboy, треба було у Франківськ підскочити то 40 км від Бурштина  beer2

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #202 : 17 Февраля 2012, 21:51:04 »
Угу! І власник цієї авешки працює в надра-банку в Бурштині. Раз бачив в Біберці на зупинці як він летів на ній зі Львова через бібрку до бурштина, хотів його микнути на автостоп але він мене проігнорував...  Наша планета кругла і на ній дуже мало місця!! ;)
active driver

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #203 : 17 Февраля 2012, 22:10:16 »
Цитировать (выделенное)
там пройшло, моя мама працювала багато років в магазині де зараз Надра банк
До речі  магазин продавав хліб( при чому смачний не один раз чекав в черзі щоб купити його)  який пекли на бурштинському хлібзаводі якого вже нажаль немає, зараз там гуртівня.
active driver

Оффлайн MI$H@

  • Пользователь
  • Город: Івано-Франківськ
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #204 : 18 Февраля 2012, 08:29:24 »

так, так, веселі колись були часи  :D

Оффлайн viktor m2

  • Неизвестный герой
  • Chevrolet Aveo 1.6 16v 2008
  • Город: КАЛУШ
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #205 : 18 Февраля 2012, 14:14:12 »
вітання з Калуша.хто може підказати де ближче до Калуша або в самому Франківську перевірити і дозаправити кондеціонер ато щось слабенько холодить.

Оффлайн MI$H@

  • Пользователь
  • Город: Івано-Франківськ
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #206 : 18 Февраля 2012, 16:43:03 »
viktor m2, тут є http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=139522.0

Вчора був на ТО 7 на "Авто-ВІП" на Тисменецькій - перевірив рівень в кондиціонері та дозаправив - холодить як дурне! і не дорого, в загальному, здається, гривень 90 вийшло...

Оффлайн дубасян

  • Новичок
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #207 : 18 Февраля 2012, 23:47:11 »
вітання з Калуша.хто може підказати де ближче до Калуша або в самому Франківську перевірити і дозаправити кондеціонер ато щось слабенько холодить.
все-таки потужні у нас люди:на дворі -20 -30 градусів,а viktorу m2 слабенько холодить!Нас не подолати!!!

Оффлайн Handsomeboy

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #208 : 19 Февраля 2012, 18:48:16 »
MI$H@, скоро буду по роботі в франківську ;) зустрітись не проти )

Оффлайн Handsomeboy

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #209 : 19 Февраля 2012, 18:51:20 »
viktor m2,  нажаль на рахунок франківська не скажу але у Львові коштує врайоні 250 грн заправка + діагностика, впринципі в них свій сайт є ось  autoclimat.lviv.ua сам там заправляв кондюишин

Оффлайн MI$H@

  • Пользователь
  • Город: Івано-Франківськ
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #210 : 19 Февраля 2012, 22:16:10 »
MI$H@, скоро буду по роботі в франківську ;) зустрітись не проти )

Handsomeboy, контакти скинув у приват  beer2

Оффлайн fenix33

  • Новичок
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: kovel
Re: Івано-Франківськ
« Ответ #211 : 13 Января 2024, 15:48:08 »
Всім привіт зі Львова.
vladuk
Дав мені товариш телефончик майстра в нас у Львові, шо робить таке. Я ще не був. Він казав, що йому вмятину "вимасажував" за години 3 і за гривень чи то 350 чи то 400. Вмятина на дверцятах була 10-15 см. Як треба, то можу дати телефон попитаєш. Думаю буде ближче ніж Вінниця чи Київ.
Відносно решітки глянь в підписі в мене магазин, спитай там. Теж наш львівський.

А тепер ще одне. Панове. Планую їхати в Чернівці і не знаю який маршрут з меншими ямами, чи через ваше славне місто чи через Тернопіль. МОже хто підкаже?
Коли мені потрібен був масаж у Львові я вирішив звернутися в https://www.rehabpazen.com.ua/services/masazh/ центр Пазен. Що важливо, масаж у центрі "Пазен" — це не просто процедура, але й можливість налаштувати свій ритм життя на позитивний лад. Після кожного сеансу відчувається не лише фізичне полегшення, але і зміна внутрішнього стану. Це допомагає мені краще справлятися з повсякденними стресами і підтримує загальний стан здоров'я.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.